Як створити панель швидкого запуску.

« Панель інструментів», яку ще називають інакше - « Панель швидкого запуску» - це невелика панель кнопок, яка знаходиться в самому низу екрану вашого комп'ютера і залишається видимою завжди, в якій би програмі ви не працювали.
Інструкція
1
Спочатку в чистій, свіжовстановленому операційній системі Windows « Панель швидкого запуску» відсутня. Однак створити її досить просто.Поставьте курсор в будь-якому вільному місці панелі завдань, розташованої внизу екрана монітора вашого комп'ютера. Клацніть по ній один раз правою кнопкою миші. Перед вами відкрилося контекстне меню.Наведіте курсор на рядок «Панелі інструментів» - випадає ще одне меню, в якому вам потрібно вибрати рядок «Швидкий запуск» і активувати її, поставивши перед нею «галочку» .Готово!
2
Другий варіант створення панелі швидкого запуску теж досить прост.Для цього вам необхідно клацнути лівою кнопкою мишки по кнопці «Пуск», яка розташована в нижньому лівому кутку екрана монітора вашого комп'ютера. Після цього, вибрати в меню розділ « Панель управління», клікнувши по ньому лівою кнопкою мишки один раз. Відкриється вікно, в якому вибираєте пункт « Панель задач і меню« Пуск », клікнувши по ньому лівою кнопкою мишки два рази. Перед вами вікно, яке називається «Властивості панелі завдань» і меню «Пуск». Вибираєте у вікні, вкладку « Панель завдань», якшо по ній лівою кнопкою. Потім ставите «галочку» в квадратику перед рядком «Відображати панель швидкого запуску». Панель «швидкий запуск» активована!
3
Вам залишається тільки додати на неї необхідні значки і ярлики для зручної роботи. Додати значки можна звідки завгодно - з робочого столу, з папки «Провідник» або з меню «Пуск». Алгоритм дій у всіх випадках однаковий: вкажіть курсором на потрібний вам значок, тисніть ліву кнопку миші і тягнете значок на панель, не відпускаючи її. Коли значок встане на потрібне місце, і ви відпустіть мишку, то перед вами відкриється контекстне меню значка. Вибираєте пункт «Копіювати», і щойно створена кнопка підморгне вам з панелі.