Як встановлювати розсувні двері.

Якщо ви хочете заощадити місце в квартирі за рахунок дверей, то в такому випадку можна встановити розсувну двері . Оскільки стандартні двері при відкриванні займають всю ширину коридору, а це не особливо зручно. Крім того, такого типу двері дуже зручні для інвалідів, оскільки немає необхідності відкривати двері на себе, а також відсутні пороги.
Вам знадобиться
  • - дверне полотно;
  • - брусок з дерева 50Х50 (його довжина повинна дорівнювати ширині дверного полотна, помноженої на два);
  • - металева планка і ролики;
  • - лиштви на верхню і одну бічну сторону;
  • - коробчатая стійка і 2 добора;
  • - дверні ручки, саморізи, дюбелі, фінішні цвяхи для прибивання наличників;
  • - прочий кріплення по необхідності.
Інструкція
1
Перед тим як йти купувати все необхідне для установки розсувних дверей, слід заміряти дверний проріз. При цьому необхідно враховувати, що розмір дверного полотна, яке ви будете купувати, повинен бути сантиметрів на сім більше, ніж дверний проріз.
2
Після виміру дверного отвору, покупки двері і потрібних інструментів можна починати безпосередньо установку дверей. Прикріпіть металеву планку до дерев'яного брусу, використовуючи саморізи довжиною від 25 до 35 мм. Далі за допомогою анкерів або довгих саморізів з пластмасовими дюбелями прикріпіть до стіни планку з брусом. Планку горизонтально вирівняйте за допомогою спиртового рівня.
3
У нижній частині дверного полотна зробіть паз за допомогою стамески. Потім закріпіть внизу вертикально під металевою планкою нижній направляючий ролик. При цьому, щоб виставити ролик точно (вертикально), використовуйте звичайний висок.
4
Далі надягніть на нижній ролик дверне полотно. Після цього ви можете прикріпити і верхні ролики. Встановіть обмежувачі, щоб двері не вилітала за межі «рейка» і стопори.
5
Збоку встановіть коробчатую стійку, щоб до неї прилягала двері , коли ви її будете закривати. Вона кріпиться за допомогою куточка з металу дюбелями до стіни. Після цього закамуфлюють добором куточок. Прибийте наличники, використовуючи фінішні цвяхи. Потім прикрутіть дверні ручки. Розташування ручок визначається після остаточної установки двері. Все, розсувна двері встановлена.