Як зібрати стелаж.

На сьогоднішній день стелажі незамінні - вони призначені для зберігання різних предметів в квартирі і товарів на складі. Їх конструкція являє собою полки, закріплені на стіні основи. Сучасні види стелажів займають мінімальну площу і оптимізують доступ до збережених товарам.
Вам знадобиться
  • - болти і гайки відповідних розмірів;
  • - фундаментні (анкерні) болти;
  • - набір викруток.
Інструкція
1
Ознайомтеся з усіма деталями стелажів. Вивчіть креслення та інструкцію по збірці, якщо такі є.
2
Візьміть стійки і в їх нижній частині закріпіть пластикові підп'ятники за допомогою фундаментних (анкерних) болтів. З'єднайте між собою дві стійки з підп'ятника за допомогою траверсів (спеціальних поперечних рейок), 2-х болтів і 2-х гайок. При установці траверсів розподіліть їх по всій висоті стійок відповідно до необхідного відстанню між полицями.
3
Встановіть потрібну кількість полиць. Для цього опустіть одну з бічних сторін полки на траверсу до упору, а потім встановіть протилежний край полиці на протилежній траверсі. Закріпіть полку болтами і гайками.
4
Потім на кожну полицю встановіть по 4 косинки і закріпіть їх кріпленням. Закріпіть таким чином всі полки один з одним за допомогою кліпс-фіксаторів, що входять в комплект стеллажной системи. Встановіть стелаж на відведене для нього місце. Якщо є нерівності статевого покриття стелаж нестійкий, то використовуйте спеціальні підкладки під підп'ятники стійок.
Зверніть увагу
Перед початком установки стелажу проведіть всі необхідні виміри. За допомогою рулетки і крейди (маркера) намітьте те місце, де необхідно встановити стелажну секцію. Особливу увагу зверніть на те, щоб між лінійним напрямком секції і встановлюються стелажними стійками був прямий кут.
Корисна порада
Для оптимальної організації зберігання товару в складських приміщеннях найкраще підійдуть сучасні палетні стелажі. Особлива конструкція дозволяє досить легко і в мінімальні терміни поміняти конфігурацію всієї стеллажной системи, монтувати додаткові рівні для зберігання. У разі необхідності можна встановлювати додаткові стелажні системи до вже існуючих стелажах без необхідності використання спеціальних інструментів.