Як змінити формат запису.

Існує досить велика кількість форматів звукових файлів, призначених для різних цілей. Може статися так, що вихідний формат звукозаписувального пристрою не збігається з форматом, який розуміє ваш плеєр. Отримавши в своє розпорядження аудіо-редактор або конвертер, можна вирішити цю проблему.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Audition;
  • - звуковий файл.
Інструкція
1
Відкрийте звуковий файл в редакторі Adobe Audition. Можете використовувати годя для багатьох програм сполучення клавіш Ctrl + O. Можете надійти ще хитріше: користуючись встановленими на вашому комп'ютері файловим менеджером, знайдіть потрібний аудіо файл і клацніть по ньому правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт "Відкрити за допомогою». У списку програм виберіть Adobe Audition. Традиційний же спосіб завантаження файлів в цей редактор - команда Open («Відкрити») меню File («Файл»).
2
Натисніть «гарячі клавіші» Ctrl + Shift + S або скористайтеся командою Save As («Зберегти як") з меню File («Файл»). У вікні, виберіть місце на диску, куди буде зберігатися запис у зміненому форматі.
3
У списку в нижній частині вікна виберіть формат для збереження. Якщо після вибору формату активізувалася кнопка Options («Опції»), натисніть на неї і налаштуйте додаткові параметри збереження файлу: кодек, бітрейт, тип бітрейта.
4
Збережіть файл, натиснувши на кнопку Save («Зберегти»).
5
Якщо у вас немає можливості роздобути аудіо-редактор, що працює з різними форматами, можете скористатися онлайн-конвертером. Для цього відкрийте в браузері сторінку http://media.io. У нижній частині сторінки виберіть російськомовний інтерфейс, натиснувши на напис RU. Клацніть по посиланню «Формати і розміри файлів». Переконайтеся, що конвертер підтримує Вас формат.
6
Натисніть на кнопку «Огляд» і виберіть файл, який збираєтеся конвертувати. Клацніть по кнопці «Відкрити» у вікні провідника. Потім клікніть по кнопочки «Завантажити». Дочекайтеся закінчення завантаження файлу.
7
Оберіть формат, якість і натисніть на кнопку «Конвертувати». Дочекайтеся закінчення конвертації. Натисніть на кнопку, що з'явилася «Завантажити». Не дивуйтеся, якщо в браузері відкриється нова вкладка з результатами пошуку на Amazon за назвою обробленого файлу. Просто закрийте цю вкладку. У вікні виберіть пункт «Зберегти», вкажіть місце на жорсткому диску комп'ютера, куди збережеться файл у новому форматі і натисніть на кнопку «Зберегти». Дочекайтеся закінчення завантаження.