Як встановити зливний бачок. Як з'єднати зливний бачок з унітазом.

Існує два основних способи установки унітазу: підлоговий і настінний. Залежно від обраного способу установки унітазу, підбирається відповідний спосіб кріплення зливного бачка. При настінної установки унітазу в стіні повинна бути передбачена ніша для зливного бачка. При підлогової установки все набагато простіше, і не потрібно додаткових підготовчих робіт.
Вам знадобиться
  • - кільце ущільнювача, на яке буде встановлюватися зливний бачок;
  • - болти з прокладками та шайбами необхідних розмірів;
  • - викрутка (гайковий ключ);
  • - відро з водою;
  • - герметик;
  • - гнучкий шланг для з'єднання бачка з водопровідною мережею.
Інструкція
1
Закрийте вхідний холодної води. Встановіть новий унітаз на потрібне місце або зніміть старий бачок , якщо ви міняєте тільки його. Після цього в новому зливному бачку змонтуйте запірну систему зливу, елементи якої повинні кріпитися безпосередньо до дна самого бачка.
2
На те місце унітазу, де буде встановлюватися зливний бачок , покладіть невелике кільце ущільнювача. Встановіть бачок на кільце ущільнювача і вставте випускний отвір бачка з впускним отвором унітазу. В кріпильні отвори вставте болти з прокладками та шайбами, щільно зафіксуйте їх в бачку викруткою або гайковим ключем.
3
Після установки в бачок відром налийте воду і перевірте, чи немає підтікання на стиках. Якщо все ж текти на стиках є, ущільните їх герметиком і після його висихання проведіть повторну перевірку на наявність протікань.
4
Встановіть в бачку впускний клапан і поплавок відповідно до рекомендацій в інструкції підприємства-виробника. За допомогою гнучкого шланга з'єднайте впускний клапан бачка з водопровідною мережею і встановіть систему відкриття запірного клапана бачка.
Зверніть увагу
Затяжку гайок проводите досить сильно, щоб зливний бачок не вештатися і був стійкий. У той же час, будьте дуже обережні, так як кераміка під сильним механічним впливом може тріснути.
Корисна порада
У тому випадку, якщо ви після установки зливного бачка виявили текти з-під кільця ущільнювача, необхідно спробувати сильніше затягнути гайки кріплення бачка над унітазом. Якщо після цього протечка не відновлено, необхідно від'єднати бачок від унітазу і поправити кільце ущільнювача. Можливо, що воно змістилося в процесі установки. Після цього зливний бачок встановіть на колишнє місце і знову перевірте з'єднання на наявність протікань.