Як полагодити проводку. Як полагодити алюмінієву електропроводку.

Щоб полагодити електро проводку , можна викликати професійного електрика. Однак не завжди фахівець приїжджає відразу, щоб допомогти розібратися в проблемі. Можна полагодити проводку і самостійно. Це не надто складно, але вимагає акуратності.
Вам знадобиться
  • плоскогубці, алюмінієвий дріт, сірники, приймач, ізолента.
Інструкція
1
Щоб зрозуміти, де стався обрив електропроводу, необов'язково розрізати його. Треба просто включити який-небудь працюючий електроприлад, наприклад, праска, після цього взяти радіоприймач, який працює в режимі середніх хвиль. Перебирайте шнур в руках - коли ви доторкнетеся до місця обриву, радіоприймач неголосно затріщить.
2
Використовуючи транзисторний приймач, ви легко відшукаєте в стіні трасу електропроводки. Включіть в розетку слабенький джерело перешкод, наприклад, електричну бритву. Налаштуйте приймач на середні хвилі і починайте повільно проводити їм уздовж стін. Коли ви перетнете трасу проводки, з динаміків долине сильний тріск.
3
Якщо зламався алюмінієвий дріт, що має хлорвінілову ізоляцію, його можна подовжити. Для цього на шматочок дроту, що має трохи менший діаметр, ніж зламався провід, щільно намотайте алюмінієвий подовжувач. Спіраль, яка вийшла в підсумку, нагвинтіть на кінець зламаного дроти, немов гайку і заізоліруйте місце з'єднання.
4
Для очищення електропроводи від пластмасової ізоляції без пошкоджень треба зігнути дріт і акуратно натиснути на ізоляцію кінчиком ножа. Ізоляційний шар повинен розійтися, після чого його дуже просто прибрати за допомогою плоскогубців. Ще простіше видалити пластик з дроту, використовуючи алюмінієву білизняний прищіпку. Для цього пропиляєте в ній два поглиблення, вкладіть в них кінець дроту, сильно стисніть прищіпку і витягніть провід.
5
Якщо дріт покритий лаком, покриття можна зняти, використовуючи гарячий паяльник. Слід покласти провід на дощечку з дерева і провести по ньому вістрям паяльника. Лак зійде з поверхні.
6
Для того щоб ізолювати дріт, треба використовувати ізоляційну стрічку. Якщо її немає, можна взяти шматочок поліетилену, обмотати їм провід, розплавити його запаленим сірником і провести ізоляцію з'єднання отриманої клейкою масою.
7
перегоріли лампочки треба міняти дуже акуратно, так як при занадто щільно ввернутом цоколі лампочку легко розбити. Щоб цього не сталося, візьміть гумовий м'ячик і обріжте його, зробивши пристрій для надягання на лампочку. Якщо ж ви все ж розчавили лампочку, спробуйте вивернути цоколь, використовуючи мило. Не забувайте вимикати світло або вивінчівать пробки при роботі з електроприладами.