Як обклеїти плівкою двері. самоклеюча плівка.

Не завжди вистачає коштів на нові двері. І все-таки хочеться якось їх оновити, повернути їм нормальний вигляд. Досить економічним засобом є самоклеящаяся плівка. А умілі руки за допомогою такої плівки стару двері швидко перетворять на нову. Треба тільки знати кілька нюансів.
Вам знадобиться
  • - просочувальний грунт на основі акрилової (для грунтовки двері з ДСП або фанери);
  • - жорстка наждачний папір;
  • - дрібна наждачний папір;
  • - мильний розчин;
  • - рубанок;
  • - фен або голка (для видалення бульбашок при їх появі);
  • - плівка, щоб обклеїти двері;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Як і при всіх будівельних роботах, спочатку підготуйте поверхню дверей. Її потрібно очистити від пилу і жирових плям. Якщо двері раніше була пофарбована і стара фарба місцями облізла, дверне полотно попередньо необхідно зашкуріть - спочатку жорсткої наждачним папером, а потім більш дрібної, щоб не залишалося подряпин. Потім поверхню дверей протріть вологою ганчіркою. Після всього обробіть двері мильним розчином і дайте висохнути. ДСП і фанера на двері зазвичай не оброблені, тому такі двері перед наклеюванням плівки бажано обробити ґрунтовкою на акрилової основі. Коли грунтовка висохне, пройдіться наждачним папером ще раз, тільки не періть повністю ґрунтовку. Поверхня потрібно довести до ідеальної гладкості.
2
Зніміть двері з петель. Пройдіться рубанком по торцях і обов'язково близько петель. Поверніть двері на місце і спробуйте її закрити. Коли ви її закриваєте, повинен залишатися зазор приблизно 1-2 мм. В такому випадку плівка не буде стиратися.
3
Приступайте до обклеювання дверей плівкою. Можна спочатку обклеїти двері з торця, загнув 1-2 см на саму двері , а потім клеїти основну частину плівки, наклавши небагато на загнутий край. Стику не повинно бути видно. Для зручності не знімайте всю захисну папір відразу. Найкраще виконати роботу по частинах. Спочатку зніміть 20 см паперу, приклейте плівку до дверей, знову акуратно розгладьте плівку ганчіркою. Продовжуйте так до кінця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MR4nm2UXCYs
Зверніть увагу
Під час або після обклеювання у вас можуть з'явитися під плівкою бульбашки. Є кілька способів позбавлення від них. Наприклад, за допомогою фена - гарячим повітрям розм'якшите плівку і просто розгладьте її ганчіркою. Добре допомагає проколювання бульбашки голкою. Після цього притисніть плівку на місці пухирця і все.
Корисна порада
Це досить дешевий спосіб оновити стару некрасиву двері, але не настільки легкий, як здається. Замість ідеальної і рівній поверхні, ви можете отримати бульбашки під плівкою, загини і косо приклеєну плівку. Тому не беріться за справу поодинці.