Як зменшити вагу анімації.

Забавні анімовані аватарки - майже невід'ємна частина кожного форуму. Але от біда: часто правилам обмежується не тільки лінійний розмір анімації , але і розмір файлу в кілобайтах. Втім, за допомогою програми ImageReady ви можете зменшити розмір анімації .
Вам знадобиться
  • Програма ImageReady
  • файл з анімацією
Інструкція
1
Відкрийте файл з анімацією в програмі ImageReady гарячими клавішами Ctrl + O, або командою Open («Відкрити») з меню File («Файл»).
2
В палітрі «Анімація» видаліть зайві кадри. Для цього виділіть зайвий кадр, клацнувши по ньому, і натисніть на кнопку із зображенням кошика в нижній частині палітри «Анімація». Увімкніть відтворення анімації кнопкою у вигляді трикутника в нижній частині палітри. Перевірте, чи можна видалити ще кілька кадрів. Змінився розмір файлу ви можете побачити під вікном, в якому відкрита редагована анімація.
3
По можливості зменшіть лінійні розміри анімації . Налаштування розміру викличте командою Image Size («Розмір зображення»), яку можна виявити в меню Image («Зображення»). У вікні, виставите лінійні розміри анімації в пікселях або у відсотках, ввівши числові значення в поля Width («Ширина»), Height («Висота»), або Percent («Відсотки»). Натисніть кнопку ОК.
4
Клацніть по вкладці 4-UP у вікні відкритого документа. Серед чотирьох превью оптимізованого зображення виберіть оптимальне поєднання якості картинки та розміру файлу. Розмір файлу можна подивитися під рамкою превью.
5
Збережіть оптимізовану анімацію за допомогою команди Save Optimized («Зберегти оптимізований») або Save Optimized As («Зберегти оптимізований як") меню File («Файл»). Останній варіант підійде, якщо ви хочете залишити попередню версію файлу в цілості й схоронності. У вікні, виберіть місце на комп'ютері, куди будете зберігати полегшену анімацію, введіть ім'я файлу і натисніть на кнопку «Зберегти».
Корисна порада
Якщо ви тільки що зробили анімацію в програмі Photoshop і ще не встигли її зберегти, то для зменшення розміру скористайтеся командою Save for Web («Зберегти для мережі»). У вікні, клацніть по вкладці 4-UP і знайдіть серед чотирьох варіантів найбільш відповідний по співвідношенню розміру файлу та якості зображення. Виділіть його, клацнувши по ньому лівою кнопкою миші, та натисніть кнопку Save.