Як зібрати комп'ютер книга.

Якщо ви зібралися придбати новий комп'ютер або тільки системний блок, не варто відразу бігти в найближчий магазин комп'ютер ной техніки та купувати готовий, вже зібраний комп'ютер . Продаж готових рішень (для магазина) - найбільш вигідний варіант, т.к. не кожен покупець розуміється на особливостях складання комп'ютер а.
Вам знадобиться
  • Вибір комплектуючих частин комп'ютера.
Інструкція
1
Вибір периферійних пристроїв, таких, як комп'ютер ная миша, клавіатура і т.д. можна залишити безпосередньо до самої покупки. Монітор і будь-які зовнішні пристрої вибираються також, в останній момент. Вибір комплектуючих частин системного блоку і самого корпусу повинен ґрунтуватися на тому, що ви хочете отримати від комп'ютер а.
2
Корпус системного блоку найкраще вибрати з вбудованим блоком живлення, як правило, виходить, що його ціна на 20-30% нижча варіанту «корпус» і «блок живлення». Переважно вибрати хорошого виробника корпусу, наприклад, Foxconn, ціна значно вища, ніж у інших виробників, але час показує, що «скупий платить двічі». При виборі корпусу також варто звернути увагу на потужність вбудованого блоку живлення. Для більшості користувачів персональних комп'ютер ов підходить варіант 450-500W.
3
Вибираємо материнську плату. Перш за все, виберіть процесор, а на основі обраного процесу підберіть материнську плату. Серед існуючих рішень можна вибрати процесори дорожчі (від Intel) і дешевші (від AMD), якщо порівнювати їх продуктивність. При виборі кількості ядер і частоти процесора варто спиратися на такий параметр, як кеш. Чим вище кеш, тим більше продуктивність. Якщо у вас є вибір між 2-хядерним процесором з 8 Мб кеш-пам'яті і 4-хядерним процесором з 3 Мб кеш-пам'яті, зупиніться на першому варіанті. Залежно від установлюваної вами операційною системою на майбутній комп'ютер , не всі ядра процесора розкривають свій потенціал. Приміром, Windows XP використовує максимум 2 ядра і 3 Гб оперативної пам'яті.
4
До вибору оперативної пам'яті треба підходити максимально обережно. Якщо є можливість, виберіть пам'ять з високими показниками продуктивності. Якщо на вашій материнській платі всього 2 роз'єми під планки оперативної пам'яті, бажано вибрати одну планку, але більшого обсягу. Обсяг оперативної пам'яті слід вибирати з особистих потреб, планки на 4 Gb вам повинно вистачити на роботу з офісними і графічними додатками.
5
Видеокарту також варто вибирати залежно від ваших потреб у відеопам'яті. Приміром, процесори Intel I3 включають в себе відеопроцесор, що дозволяє не використовувати відеокарту в задачах, нескладних для виконання самим процесором. При виборі марки відеокарти складно сказати, що одна краще, а інша гірше.
6
Є приказка: «Жорсткого диска не буває багато». Насправді, все так і виходить. Якого б обсягу Нb було дисковий простір на жорсткому диску, його завжди буде не вистачати. Т.к. в системний блок можна встановити декілька жорстких дисків, бажано придбати диск великого обсягу (від 1 Tb).
7
Як тільки всі основні частини системного блоку були підібрані, можна приступити до складання. На сьогоднішній день більшість магазинів, що спеціалізуються на продажу і збірці комп'ютер ов, здійснюють безкоштовну збірку системного блоку (за умови придбання комплектуючих частин).