Як зробити красиву анімацію. Як прикрасити вхідні.

У наш час жодна серйозна презентація не обходиться без візуального і звукового супроводу, який може бути у формі документального фільму, відеоролика або мультимедійного слайд-шоу. Створення останнього доступно сьогодні практично кожному користувачеві, так як зробити красиву анімацію для виступу можна певною програмою "PowerPoint".
Вам знадобиться
  • Програма "Microsoft PowerPoint".
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші по робочому столу вашого комп'ютера. У списку команд виберіть «Створити» - «Презентація Microsoft PowerPoint». Дана програма призначена для створення мультимедійних презентацій. "PowerPoint" входить в стандартний пакет "Microsoft Office". Ви також завжди зможете її відкрити через меню «Пуск», в розділі «Усі програми», папці "Microsoft Office". Коли програма "PowerPoint" відкриється, ви побачите знайомий інтерфейс, що нагадує вікно текстового редактора "Word". Перейдіть у верхній рядок меню і натисніть вкладку "Головна". Створіть нову мультимедійну презентацію з декількох слайдів. Наповніть кожен слайд корисною інформацією. Використовуйте для швидкості і зручності вже готові макети.
2
Знайдіть в рядку меню розділ «Анімація». Там ви зможете задати всілякі ефекти для цілого слайда, а також для окремих елементів слайда. Першим ділом встановіть спосіб зміни сторінок презентації. Він може бути самим різним - «шахи», «розчинення», «спалах», «жалюзі», «поява з центру» і т.д. Після цього слайди зміняються самим незвичайним чином - випливати збоку, вилітати у вигляді спіралі, розчинятися і виникати у формі красивих візерунків. Для того, щоб сторінки презентації змінювалися автоматично, поставте галочку навпроти команди «Автоматично після». Задайте параметри зміни слайдів - швидкість переходу, час показу, звук переходу, відтворення по клацанню або автоматично.
3
Перейдіть до самого тексту, що міститься на кожному слайді. Якщо хочете зробити так, щоб написи граціозно рухалися, ефектно виникали, переміщалися і пропадали, то вам знадобиться їх виділити. Далі клацніть по кнопці «Налаштування анімації». Вона розташовується на лівій бічній панелі, в самому верху. Після натискання на кнопку виникне маленьке службове віконце. Виберіть стрілочкою команду «Додати ефект». З'явиться додатковий список функцій. Налаштуйте ефекти входу, виходу, виділення, шляхів переміщення та інші. Після цього всі ефекти анімації будуть відтворюватися в обраному вами режимі - «по клацанню», «з попереднім», «після попереднього» (тобто автоматично). Для початку презентації клікніть верхню вкладку «Показ слайдів», потім команду «С начала».
Корисна порада
Рекомендується завжди використовувати для глибини сприйняття звукові ефекти і фонову музику. Під час програвання слайдів вони створять приємну атмосферу і підкреслять кращі моменти презентації. Звук налаштовується в розділі «Анімація» - «Звук переходу».