Як поліпшити якість життя.

Якість життя - поняття дещо ширше ніж рівень життя. Воно включає в себе безліч різних чинників. Всесвітня Організація Охорони Здоров'я займається вивченням якості життя в різних точках земної кулі і для класифікації факторів пропонує ділити їх на 6 основних груп.
Інструкція
1
Поліпшуйте фізичну складову якості життя. Відводите на сон мінімум 8 годин на день, більше відпочивайте, намагайтеся уникати стресових ситуацій. Збалансуйте свій раціон, здійснюйте фізичне навантаження, а при необхідності вчасно звертайтеся до лікаря.
2
Зверніть увагу на психологічні фактори. Намагайтеся уникати негативних емоцій. Займайтеся самовдосконаленням, розвивайте пам'ять і мислення. Намагайтеся підвищувати свій культурний рівень - читайте більше книжок, відвідуйте музеї та виставки, ходите в театр, слухайте музику. Тренуйте концентрацію уваги.
3
Намагайтеся бути незалежним від обставин. Рівень незалежності - ще один важливий фактор оцінки якості життя. Сюди включаються всі види залежностей, у тому числі від роботи, від шкідливих звичок, від ліків і лікування.
4
Займіться покращенням свого самовідчуття в соціумі. Налагоджуйте особисті взаємини. Намагайтеся зайняти в суспільстві ту нішу, яка вам близька. Чи не відсувайте на дальній план романтичні і сексуальні відносини, адже вони - теж важлива складова якості життя. Уникайте конфліктів.
5
Слідкуйте за тим середовищем, в якій ви існуєте. Мабуть, цей чинник найменше залежить від людського бажання. Сюди включені і екологія, і політична обстановка, і рівень освіти та медицини. Сюди ж відносяться економічна ситуація і доступність інформації. Якщо ці параметри вас не влаштовують, то єдиний вихід - це змінити місце проживання на більш благополучне.
6
Займіться духовним розвитком. Формуйте особисті переконання, знаходьте те, що змушує вас духовно збагачуватися і розвиватися. Це може бути релігія, вчення, мистецтво і т.д.
7
Зрештою ви можете просто переїхати в Ірландію. За даними компанії Economist Intelligence Unit за 2005 рік, найбільш високий рівень якості життя - саме в цій країні.