Як застосувати музику до всіх слайдів. Як застосувати до всього тексту.

Програма Microsoft Power Point вже протягом багатьох років залишається найпопулярнішою і зручною програмою для створення презентацій. Це пояснюється її доступністю, легкістю в роботі і безліччю потрібних функцій, однією з яких є можливість вставки звукового супроводу до слайдам .
Вам знадобиться
  • програма Microsoft Power Point, звуковий файл.
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Power Point. Створіть всю презентацію цілком, перш ніж додавати до неї музичний файл.
2
Після того як презентація буде готова, клацніть по першому слайду. Саме в нього і потрібно буде вставити музичний файл. Для цього перейдіть в пункт верхнього меню «Вставка" -> "Фільми та звук» (у різних версіях Microsoft Office назви пунктів можуть трохи відрізнятися). Потім виберіть звук або з готової колекції Office, або з ваших файлів. Після додавання файлу повинна спливти вікно з питанням «Відтворювати звук автоматично або по клацанню?». Виберіть варіант, який вам найбільш зручний. Якщо таке вікно не з'явилося, ви пізніше можете самі налаштувати цей параметр.
3
Клацніть по значку звуку правою кнопкою миші і виберіть пункт «Налаштування анімації». Праворуч виберіть ваш аудіофайл і викличте меню. Виберіть рядок «Параметри ефектів». Тут ви можете вибрати, з якого файлу почнеться звучання і після якого закінчиться. Якщо ви хочете, щоб музика звучала протягом усієї презентації, виберіть «Початок відтворення» -> «З початку» і «Закінчити після» і номер останнього слайда вашої презентації.
4
Спробуйте виконати те ж саме через пункт верхнього меню «Показ слайдів» -> «Зміна слайдів». Як тільки справа з'явиться меню настройки показу слайдів, в пункті «Звук» виберіть потрібний звук з колекції або натиснувши внизу «Інший звук ...», з файлу. Потім натисніть кнопку «Застосувати до всіх слайдам ». У цьому випадку звуковий файл повинен бути в форматі waw.
Корисна порада
Якщо ви збираєтеся демонструвати презентацію зі знімного носія, то музичний файл для неї теж повинен бути збережений саме на ньому. В іншому випадку при показі слайдів звуковий файл просто-напросто не відтвориться, так як він не прикріплюється до самої презентації.
На ринку програмного забезпечення щодня з'являються нові продукти, однак існують програми, перевірені часом, яким вже багато років віддають перевагу користувачі. Однією з таких програм є Microsoft Power Point, в якій існує чудова функція вставки звукового супроводу до слайдам.
Інструкція
1
Відкрийте в програмі Microsoft Power Point презентацію, до якої потрібно додати звук. Якщо у вас ще немає готової презентації, створіть нову. Перш ніж додавати до неї звук, створіть її повністю.
2
Приступайте до додавання звукового файлу. Додавати його потрібно на самий перший слайд презентації. У верхньому меню програми натисніть кнопку «Вставити» - «Фільми та звук». Виберіть звуковий файл для вашої презентації. Ви можете скористатися готовими звуками з колекції Microsoft Office, а можете вставити будь-яку іншу звукову дорожку.Прі додаванні звуку спливе віконце «Відтворити звук автоматично або по клацанню?». Виберіть потрібний вам варіант. Ви можете відрегулювати цей параметр і пізніше в настройках.Імейте на увазі, що звук буде відтворюватися саме з того місця, де він збережений. Тому якщо ви збираєтеся демонструвати презентацію з переносного носія, то збережіть звук на ньому і вкажіть шлях до нього. Справа в тому, що відтворення звуку не прикріплюється безпосередньо до презентації, значок на слайді - це лише ярлик.
3
правою кнопкою миші по пункту верхнього меню «Налаштування анімації». У який з'явився праворуч вікні виберіть або аудіофайл з колекції, відкрийте меню. У «Параметрах ефектів» встановіть, з якого і по який слайд повинна звучати музика. Якщо ви хочете, щоб музика звучала з самого початку і до кінця, вкажіть перший та останній слайди. Тут же ви можете вибрати, як буде відтворюватися звук - автоматично або по клацанню миші. Також це можна зробити, клацнувши правою кнопкою миші по значку звуку на першому слайде.Еще ви можете вибрати у верхньому меню «Показ слайдів», а потім «Зміну слайдів». Праворуч з'явиться меню настройки. Виберіть там потрібний звук і поставте прапорець «Застосувати до всіх слайдам». Переконайтеся, що формат вашого звукового файлу - waw.