Способи подовжити виту пару: Як підібрати вірний.

Що робити, якщо через перестановки комп'ютера в іншу кімнату виникла необхідність подовження кручений пари, або стався обрив кабелю? Чи варто змінювати кабель повністю (як часто радять на різних форумах) або вирішити виниклу проблему можна своїми руками? Є кілька способів.
Інструкція
1
Основні способи з'єднання кручений пари: скрутка, спайка, використання телефонного перехідника TCU3 (мама-мама) і роз'ємів 8Р8С (в народі RJ45). У будь-якому випадку швидкість зв'язку може впасти максимум на 10 відсотків.
2
Отже, спробуємо наростити кабель за допомогою RJ45: з допомогу кліщів, обладнаних ножами з обмежувачами, зачистите дроти (розплітання пар не повинно бути більше 1,2 см)
3
Розберіть дроти по парам і зберіть за кольорами залежно від існуючих стандартів (головне пам'ятати, що треба використовувати кабелі, обтиснуті з обох кінців однаково і дотримуватися схеми
4
Обріжте рівно дроти. Візьміть коннектор 8Р8С (RJ45) і з нижньої сторони вставте дроти в отвори до упору і ще раз все перевірте з'єднання.
5
Візьміть обжимний інструмент (крімпер) і обіжміть вилку RJ-45, потім вставте її в TCU3.
6
Менш ефективний спосіб - скручування. Його часто використовують на вулиці, коли немає ні інструментів, ні роз'ємів, ні паяльника, а є ножиці і ізолента: надріжте ізоляцію і зніміть її з кабелю (головне не пошкодити провідники)
7
Акуратно розплетіть пари і зніміть з них ізоляцію, після чого щільно скручені зачищення ділянки добре ізолюйте, причому кожен окремо. Потім зробіть загальну ізоляцію (тут головне не жаліти ізоляційну стрічку.
8
Може цей спосіб і виглядає примітивно, але в більшості випадків при усуненні обриву на вулиці саме він і застосовується, і що найголовніше він працює. Ну а якщо після цього ділянку мережі працює повільно або видає помилки, значить, ви або порушили схему, погано скрутили дроти або пошкодували ізоляційну стрічку.