Як дізнатися звукову карту. Як дізнатися драйвер для звукової карти.

стикалися ви з такою ситуацією: купивши комп'ютер і підключивши його до мережі, ви виявляєте, що на комп'ютері відсутній звук? Єдиним вирішенням цієї проблеми може бути перевірка наявності звукової плати в корпусі системного блоку. Як бути, якщо корпус запломбований? Виявляється, найкращий вихід зі сформованої ситуації - встановити всього лише одну програму.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Everest Ultimate (Corporation) Edition, мережу інтернет.
Інструкція
1
Для того, щоб визначити марку вашої звукової карти, запустіть програму Everest Ultimate (Corporation) Edition. Великої різниці між цими програмами немає, тому скористайтеся будь-якою конфігурацією. Перед вами відкриється вікно програми, що зовні нагадує вікно «провідника Windows». В цьому вікні виберіть «Комп'ютер» - «Сумарна інформація». Знайдіть розділ «Мультимедіа» - «Звуковий адаптер». Назва звукової карти ми знаємо, тепер необхідно скачати драйвера для появи звуку на комп'ютері.
2
Натисніть на назву вашої звукової карти в програмі (з'явиться меню з 3 пунктів) виберіть «Оновлення драйверів». Після натискання на цю пункт меню автоматично запуститься інтернет-браузер. Більшість системних плат, які мають вбудовані звукові адаптери, віддають переваги картам від Realtek. Розглянемо оновлення драйвера пристрою Realtek.
3
На сторінці, інтернет-браузера знайдіть розділ «Quick Links» і виберіть «HD Audio Codec Driver».
4
Поставте галочку напроти пункту «I accept to the above» і натисніть «Next».
5
Перед вами з'явиться порівняльна таблиця драйверів: виберіть драйвер для звукового адаптера. Вибір ґрунтується на порівнянні версії драйвера з вашою операційною системою. Навпаки вашої операційної системи розташовуються 3 посилання на скачування (якщо неможливо скачати з одного посилання, то з іншого вийде точно).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IbPuclPTVMs