Як перекачати музику на комп'ютер. Як перекачати музику з інтернету на комп'ютер.

21 століття - століття інформаційних технологій, практичних досконалостей і масових заповнень технікою кожного окремого будинку. Техніки стає настільки багато, що одну операцію можна зробити різними приладами. І всі ці дії по створенню великої кількості техніки спрямовані тільки на збільшення обсягу закупівель певного товару. З появою комп'ютера у вас з'явилася можливість не тільки набирати тексти, а й слухати музику. А музику на комп'ютер можна скопіювати з телефону, з флеш-плеєра, з інтернету, з іншого комп'ютера або ноутбука - пристроїв дуже багато, які, фактично, виконують одні й ті ж функції.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер і пристрої, за яких буде проводитися копіювання музики.
Інструкція
1
Копіювання з телефону. Музичні файли на комп'ютер з телефону можна здійснити наступними способами: - копіювання за допомогою інтерфейсу Bluetooth; - копіювання за допомогою Data-кабеля.Прі копіюванні файлів за допомогою Bluetooth необхідно вставити Bluetooth-адаптер в роз'єм USB і провести його налаштування. У комплекті з Bluetooth-адаптером, частіше за все, йде інсталяційний диск, на якому знаходяться драйвера цього пристрою. Якщо такого диска немає, то установка спеціальних драйверів не потрібно, операційна система встановить необхідні драйвера). При копіюванні файлів через Data-кабель необхідно провести з'єднання телефону з комп'ютером за допомогою цього кабелю. Так само, як і в минулому випадку, в комплекті з телефоном може бути диск. Його відсутність говорить про можливість підключення без установки драйверів. При підключенні до комп'ютера на екрані телефону з'явиться вибір підключення: «як модем» або «PC». Виберіть значення «PC».
2
Копіювання з CD/DVD-діска.Копірованіе з AudioCD - цей вид записи на диск має захист від копіювання, тому вам необхідно використовувати спеціальні програми для зняття копії з такого диска. Приміром, Windows Media Player володіє такою функціей.Копірованіе з незахищених дисків виконується стандартним способом: контекстне меню файлу - права кнопка миші або клавіші «Ctrl + C» і «Ctrl + V».
3
Копіювання з флеш-носія (mp3-плеєра) .Копірованіе з флеш-носіїв (флеш-карт телефонів, флеш-накопичувачів, mp3-плеєрів) проводиться таким чином: - підключіть флеш-носій до комп'ютера за допомогою Data-кабелю (USB-роз'єм) або Bluetooth-адаптера; - відкрийте «Провідник» (Мій комп'ютер) або будь-який файловий менеджер (Total Commander); - скопіюйте всі необхідні файли.