Як намалювати вулкан.

Вулкан - це унікальне утворення на земній поверхні, через яке вивергається гаряча лава, камені, попіл і гази. Коли настає час виверження, магма з підземного вогнища тече вгору його по жерла і виходить на поверхню Землі у вигляді лави. Вулкан и зазвичай виглядають як гори, завдяки конічній формі, але їх відмітною ознакою є поглиблення кратера на вершині . Виверження вулкана - грандіозне і величне видовище природної катастрофи, супроводжуване яскравим небесним світінням і вогненними струмками лави на чорній землі.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - малярське приладдя;
  • - кольорові олівці/воскова крейда/пастель.
Інструкція
1
Попередньо скомпонуйте майбутній малюнок на аркуші: нехай вулкан розташовується в його нижній частині, але залиште запас для зображення прилеглій до нього місцевості внизу, а також місце зверху, достатню для зображення неба та вогняного стовпа, що виривається з вулкана.
2
Намалюйте перевернуту букву V. Зітріть вершину отриманої фігури і намалюйте горизонтальну зиґзаґоподібну лінію, надаючи верху гори текстуру гострих каменів. У вас вийшло тіло вулкана.
3
Над вулканом зобразите величезні клуби диму у вигляді гігантської хмари. З'єднайте його з вершиною вулкана прямими лініями, які показують, що дим виходить із його жерла.
4
Намалюйте струмки стікає лави кількома хвилястими лініями, що йдуть зверху до низу по тілу вулкана. Також зобразите всередині хмари диму кілька злітають на повітря об'єктів невизначеної форми, що представляють собою камені. Намалюйте для кожного каменю траєкторію, по якій він злітає над вершиною вулкана.
5
Щоб малюнок мав глибину і натуралістичність, передайте в ньому пейзаж, навколишній вивергається вулкан: поруч з ним намалюйте ще кілька гірських сопок і пагорбів трохи віддалік, на задньому плані. За законами перспективи, вони будуть меншого розміру, ніж вулкан на передньому плані. Додайте дерев та іншої рослинності.
6
Приступайте до самого відповідального і цікавого етапу - розмальойвування малюнка. Вулкан і сопки зробіть темними, але на його вершині, а також на найближчих до нього схилах всіх височин і на деревах будуть червоні і помаранчеві відблиски вогню, палаючого в жерлі вулкана. Величезна заграва з різних відтінків червоного зобразите і на небі, затягнутому темними хмарами і шаром чорного пилу.
7
На темних схилах вулкана намалюйте контрастні яскраво-помаранчеві смуги лави. Землю навколо нього зробіть темно-сірої. На передньому плані покажіть ще не випалену зелень трави.