Як намалювати фонтан.

Хто з нас не милувався іскристими струменями прозорої води, які утворюють у повітрі різні фігури з цілком видимими формами? Як і більшість об'єктів, фонтан складається з декількох простих форм, складових одну більш складну. Якщо ви подумки розіб'єте фонтан на частини, вам буде набагато легше намалювати цей непростий у виконанні «розтікається» об'єкт. Найкраще мати перед очима або фото, або справжній фонтан в якості зразка для досягнення більш натуралістичного і правдоподібного ефекту.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - простий олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу на столі або планшеті. Визначте, під яким кутом зору ви хотіли б зобразити фонтан . Якщо ви низько присядете, то ви будете дивитися на вершину фонтан а знизу вгору, а якщо встанете на більш високому рівні, то зможете побачити дно фонтан а й форму його резервуара. Від вибору точки зору залежить вигляд вашого малюнка.
2
Подивіться на форму фонтан а без води, оцініть основну форму його резервуара і центральній частині (джерела), і замалюйте їх. Доповніть ці основні форми іншими, розташованими зверху і знизу. Малюйте легкими набросочнимі лініями, просто намагаючись вловити приблизні розміри і пропорції складових фігур і правильний кут зору.
3
підмальовували і уточнюйте лінії, що знаходяться на передньому плані, щоб правильно зобразити, де починається і закінчується кожна фігура, складова фонтан , і під яким кутом вона розташована щодо вашої точки зору. Ластиком періть ті лінії, які знаходяться поза вашої видимості. Корегуйте контури архітектурних деталей, щоб зробити їх більш рівними і гладкими, наскільки це можливо.
4
Домалюйте всі дрібні деталі і фігури фонтан а, використовуючи той же метод спрощення форми, що і раніше. Уточніть і поправте всі розміри і пропорції частин фонтан а.
5
Тепер приступайте до зображення води. Зобразіть дугоподібними лініями траєкторію б'є з джерела і падаючої вниз води. Зробіть більш точними злегка нерівні контури струменів. Якщо вода падає або стікає ярусами, відображуватимете цей момент в малюнку. Зітріть ті деталі фонтан а та їх частини, яких не видно за шаром води і розлітаються бризок.
6
Наповніть малюнок деталировкой - світлотінню, текстурами каменю і металу, дрібними характерними деталями (тріщини, дрібні камінчики або мозаїка на дні фонтан а і т.п.). Додайте тіні в бризках, струменях і стікають шарах води, щоб додати малюнку об'ємність і глибину. Малюйте воду в русі, створіть відблиски за допомогою висветленія або видалення ліній гумкою. Продовжуйте наповнювати зображення об'ємом за допомогою світлотіні, поки малюнок не буде завершений.