Як підібрати логін.

Знайомство з мережею інтернет і подорож її просторами неминуче призводить до бажання/необхідності завести адресу електронної пошти або зареєструватися на якому-небудь ресурсі. Процедура створення облікового запису зазвичай інтуїтивно зрозуміла і не викликає складнощів. Але правильно підібрати логін для ефективного спілкування - це ціле мистецтво.
Інструкція
1
Визначте мету своєї реєстрації, продумайте, для чого ви будете використовувати створений обліковий запис. Так, для ведення ділової переписки в якості логін а краще взяти ваші реальні ініціали та прізвище або назва посади, яку ви займаєте/хочете займати. Недоречно для ділового спілкування вибирати слова зі зменшено-пестливими суфіксами. Для реєстрації на будь-яких розважальних ресурсах ви можете підібрати слово або словосполучення, яке матиме асоціативне відношення до вас. Наприклад, назва улюбленої квітки, риску вашого характеру або прізвисько, яке ви носили в дитинстві.
2
Підбираючи логін для e-mail чи інших систем спілкування (наприклад, Skype), постарайтеся, щоб він був звучним і досить коротким для швидкого запомінанія.Для різних цілей створюйте окремі електронні адреси. Так вам буде простіше орієнтуватися в віртуальному світі.
3
Намагайтеся підібрати логін так, щоб на слух не виникало варіантів двоякого написання. Наприклад: lenta - сумнівів в написанні немає, posyolock - дуже багато поєднань букв, які можуть бути невірно відтворені при листі на слух: o або а, yo-jo-e, ck-kc.
4
Вищий пілотаж - підібрати короткий, звучний, що запам'ятовується логін , який безпосередньо пов'язаний з темою ресурсу, на якому ви реєструєтесь, або з метою створення аккаунта.
5
Переконайтеся, що введений логін прийнятий системою. На багатьох порталах і форумах ще до підтвердження реєстрації можна дізнатися, вільний і чи коректний підібраний логін .
Зверніть увагу
Обов'язково прочитайте правила реєстрації та підбору логіна на кожному окремому ресурсі. Деякі системи не беруть символів певних мов або строго вимагають використання латиниці, інші забороняють складання логінів з одних цифр або знаків пунктуації та т.д.
Корисна порада
На деяких ресурсах поняття «логін» і «нік»/«псевдонім» чітко розмежовані. При цьому логін ви будете використовувати для авторизації в системі, а нік бачитимуть користувачі в якості вашого імені. Зазвичай в таких випадках нік можна регулярно і вільно міняти.