Як продути карбюратор.

Самостійний ремонт або настройка автомобіля в цілому та окремих його деталей зокрема вимагає хорошої підготовки, досвіду і місця для проведення. Необхідно пам'ятати, що ремонтувати окремі деталі нескінченно не можна. В один прекрасний день потрібно сказати собі, що ці деталі своє вже відслужили і їх пора поміняти на нові. Ремонтом мотлоху займатися не варто, тому що в підсумку це обійдеться набагато дорожче, ніж оновити деталь.
Вам знадобиться
  • очищений керосин або спирт
Інструкція
1
Якщо проблеми в роботі двигуна виникають в основному з системою холостого ходу, спробуйте прочистити карбюратор . Причина подібних проблем зазвичай криється в засміченні паливного жиклера. Зверніть увагу, що якщо ви вже намагалися продувати цей карбюратор раніше, то в разі невмілих дій ви могли залишити всередині будь-які дрібні уламки деталей.
2
Коли будете відкручувати гвинт, запам'ятайте кількість оборотів, які доведеться зробити, так як закручувати його потім треба буде на таку ж кількість. Не тисніть на гвинт занадто сильно. Як вже говорилося, карбюратор - деталь крихка, можете і зламати що-небудь. А дістати уламок наконечника потім буде дуже складно.
3
Простежте, щоб не загубилися дрібні деталі самого гвинта, його пружинку, шайбу, а також гумове колечко. Вони майже завжди залишаються в карбюратор е, а не виходять з гвинтом. При продувці вони розлетяться в різні боки і потім ви їх вже не зберете.
4
Як правило, клапани та загальна тяга карбюратор ного пускового пристрою зафіксована спеціальними замочками-кліпсами з пластику. Виймайте їх гранично акуратно, щоб випадково не скрутити головки цим замочки. Їх буде складно замінити. Карбюратор розібраний.
5
Приступайте до миття всіх каналів, деталей, частин. Застосовуйте для цього спеціально приготовлений розчинник смол. Для чистки гумок використовуйте очищений керосин або спирт. Після того, як ви все ретельно промили, продувайте стисненим повітрям, тиск якого повинно бути не нижче 3кг/см2.
6
Після прочистки та продувки карбюратор а його треба зібрати. Збирайте карбюратор в зворотному порядку. На чисті гумові ущільнювачі не забудьте нанести трохи рідкого мастила, щоб при посадці на деталі вони не пошкодилися. Точно посадите мембрану і вкрутіть всі гвинти, також дотримуючись обережності, як і при розбиранні карбюратор а.