Як підключати жорсткий диск.

Останнім часом великої популярності, при виборі жорстких дисків, набирають диски з інтерфейсом підключення SATAII. У сфері продажу накопичувачів інформації харчування SATA витіснило IDE. Зростання популярності лінійки нових жорстких дисків можна пояснити високою швидкістю обміну інформації, а також тривалою експлуатацією даного пристрою. Тому, при виборі жорсткого диска - IDE або SATA, вибір очевидний. Тим більше підключення такого пристрою не займе багато часу.
Вам знадобиться
  • Жорсткий диск SATAII, 2 сполучних кабелю і перехідник SATA - IDE.
Інструкція
1
При всьому різноманітті асортименту в комп'ютерних магазинах виберіть жорсткий диск відповідного розміру. Порадьтеся з продавцем-консультантом з цього питання. До вибору марки виробника диска слід поставитися серьезно.Рассмотрім 2 ситуації при підключенні жорсткого диска: - материнська плата підтримує підключення SATA-диска; - материнська плата не підтримує підключення SATA-диска.
2
Материнська плата з підтримкою підключення SATA-диска. В цьому випадку підключення диска не займе багато часу і не викличе додаткових проблем, т.к. в материнську плату інтегровані роз'єми для підключення SATA-дісков.Откройте 2 бічні кришки системного блоку. Якщо ви хочете змінити жорсткий диск, то розкрутіть болти кріплення жорсткого диска і витягніть його. Поставте новий і закріпіть його болтами. Підключіть 2 сполучних кабелю: один до материнської плати, другий до блоку живлення. Після цього закрийте бічні кришки системного блоку.
3
Материнська плата без підтримки підключення SATA-диска. В цьому випадку вам доведеться скористатися додатковими перехідниками для підключення жорсткого диска. Доброю альтернативою може служити універсальна плата «SATA-IDE». Вона дозволяє підключати SATA-диски на IDE і навпаки. Така плата коштує дорожче, ніж прості перехідники, але по швидкості обміну даними вона виграє.