Як вибрати ім'я по церковному календарю. Як ізбвітся від простудного прища.

У Росії здавна імена новонародженим давали на підставі церковного календаря. В наші дні ця дещо призабута традиція відроджується і отримує з кожним роком все більшого поширення. Багато молодих пар, що стали батьками, прагнуть дати дитині ім'я святого, яке фігурує в календарі. Щоб підібрати ім'я в злагоді церковною традицією слід такі моменти.
Вам знадобиться
  • Докладний православний церковний календар
Інструкція
1
Зазвичай за церковним календарем дитині дають ім'я того святого/святої, пам'ять якого/якої вчиняється в самий день народження малюка. Однак тут інколи виникають труднощі двоякого роду. По-перше, в церковному календарі є дні великих свят, коли святі взагалі не згадуються (наприклад, Різдво Христове або Преображення). По-друге, маються дні, коли згадуються святі або тільки чоловічої або тільки жіночої статі (перше частіше).
2
В такому випадку можна подивитися і взяти ім'я святого/святої, пам'ять якого/якої відзначається наступні вісім або навіть сорок днів (на 40-му дня після народження дітей зазвичай хрестять). Також поширена практика, одобряемая багатьма священиками, - брати для дитини ім'я того святого, який згадується по календарем в дні, що передують власне дню народження.
3
Така потреба вибирати кілька довільно ім'я для новонародженого виникає часто з естетичних міркувань. Комусь може не подобатися чисто по звучанню, наприклад, ім'я Пафнутій або Євпраксія. І тоді зазначені вище правила надають можливість вибрати з календаря інше, більш прийнятне для вас ім'я .
4
Вважається, що святий/святая, в честь якого/якої названий ваш немовля, стає його покровителем/покровителькою. Хоча, зі строго християнської точки зору, всі святі (поодинці або разом) при молитовному зверненні до них можуть бути заступниками і помічниками всякого живе на землі людини. Тому то, в яких стосунках ваша дитина буде перебувати зі своїм святим чи святою, залежить значною мірою від ступеня релігійності вже в його свідомому віці.
5
Іменини (свято, що відзначається щорічно в день, коли святкується пам'ять святого, на честь якого ви назвали своє немовля) прийнято відзначати відвідуванням церковного богослужіння або, якщо такої можливості немає, то читанням будинки біографії (вона ще називається житієм) святого , в честь якого названо ваш малюк.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WOWFhdExnI8
Зверніть увагу
Якщо невідомо, ім'я якого з однойменних святих він носить, то, згідно з традицією, слід вважати «своїм» того святого, чия пам'ять в календарі припадає на сам день народження або слідує за днем народження. Тому, незважаючи на велику деколи кількість дат жіночих іменин, у кожної конкретної людини можуть бути всього одні іменини в році, в той час коли в інших жінок - іменин може бути декілька. Іменини жіночі за церковним календарем.
Корисна порада
Вибирати імена по святцях - давня православна традиція. У радянські роки від неї практично відмовилися, але зараз все більше батьків знову стали звертатися до православним календарем, іменованого як святці. Вважається, що краще всього вибирати ім'я того святого, в день пам'яті якого народився малюк. Але як бути, якщо у вас дівчинка, а імена в календарі в цей день тільки чоловічі, або зовсім не лежить душа до якогось імені? За церковними законами це не перешкода: можна подивитися імена святих, які ...