Як робити рейкова стеля.

Монтаж рейкової стелі не доставляє особливих труднощів, але якщо ви до цього не стикалися з даним видом робіт, то краще буде вдатися до порад фахівців. Тут важливо чітке і послідовне дотримання покрокових інструкцій.
Вам знадобиться
  • Комплект складових елементів рейкової стелі: рейки, плінтус або пристінковий куточок, підвіс і шина; монтажні інструменти.
Інструкція
1
Позначте рівень, на якому плануєте монтувати рейкова стеля , прикріпіть пристінковий куточок рідкими цвяхами або дюбелями. Кожен крок між ними становить не більше 600 мм. Планується або пристінковий куточок - декоративна деталь, яка дозволяє приховати стик стелі зі стіною.
2
Прикріпіть шину за допомогою планки з зубчиками, на які далі причепіть рейку. Шина виготовляється з алюмінію або оцинкованої сталі. Рейки і шини повинні бути одного виробника, інакше можлива нестиковка елементів.
3
Прикріпіть підвіс-дріт до встановленим шинам, а також з бетонною основою стелі. Регулювання довжини підвісу дозволяє домогтися зниження стелі на 4-12 см. При цьому може спостерігатися цікавий ефект вирівнювання приміщення, а саме розмірів стін, підлоги і стелі, які можна зробити однаковими.
4
Проведіть монтаж рейок. До несучих профілів прикріпіть стельові плити, які приєднаєте до підвісу і щільно заклацніть. Особливу обережність потрібно проявляти під час монтажу декоративних рейок, оскільки навіть при малому перевищенні сили може виникнути вм'ятина на поверхні рейки.
Зверніть увагу
Пристінковий куточок є досить крихким, але грає найважливішу роль під час монтажу, тому під час приєднання не допускайте різких рухів і прикрепляйте його дуже обережно.
Корисна порада
В рейкові стелі часто проводиться установка світильників. Їх підбирають відповідно до кольору стелі, і робити це краще відразу під час покупки рейкової стелі, щоб потім уникнути якихось нестиковок. Вимірюються точкові світильники по діаметру, щоб за допомогою ножиць по металу потім вирізати в рейках отвору для їх установки. Мається ще інший тип світильників, растрові, які також вбудовуються в рейкові стелі. Іноді їх продають уже в готовому вигляді.