Як повернути старий пароль.

Бувають ситуації, коли потрібно скористатися старою електронною поштою або аккаунтом в соціальній мережі, форумі, інтернет-магазині. У більшості випадків ми стикаємося з проблемою введення пароля. Якщо ви скрізь використовуєте один і той же системний код, то проблем не виникне, а якщо забули його, то варто виконати ряд послідовних дій.
Інструкція
1
Якщо при реєстрації було вказано кодове слово, ви його пам'ятаєте, то це набагато полегшує завдання. На більшості ресурсів є посилання про нагадуванні пароля. Перейшовши по ній, система запросить кодове слово, якщо воно введено правильно, то вам запропонують ввести новий пароль і можливість увійти в обліковий запис.
2
Якщо не пам'ятаєте відповідь на секретне питання, вам слід звернутися в службу підтримки. На багатьох сайтах є форма звернення до адміністрації ресурсу, або контакти для зворотного зв'язку із зазначенням електронної пошти. Зазвичай ці контакти знаходяться внизу інтернет-сторінки.
3
При заповненні звернення до власників ресурсу, потрібно вказати ваш логін для входу в систему і дані які заповнювали при зверненні. До таких належать: ПІБ, рік народження, місто проживання та адресу. Якщо ви вважаєте за потрібне повідомити додаткові відомості, наприклад, на якісь листи відповідали, з якими друзями спілкувалися найчастіше, це буде не зайвим. Деякі ресурси вимагають додаткову інформацію, а саме копію сторінок паспорта або іншого документа.
4
Вкажіть способи зв'язку з вами: адреса електронної пошти, номер телефону. Якщо у фахівців виникнуть додаткові питання, вони зв'яжуться з тим контактам що ви вказали листі.
5
Сам процес розгляду заявки вимагає певного часу. У різних компаніях він може досягати 72 годин і більше. Якщо служби підтримки не виникнуть сумніви що ви є власників даного логіна, то посилання на вказівки нового пароля прийде у відповідному повідомлення або листі.
Учасники частенько забувають паролі або логіни від своєї електронної пошти в інтернеті. При цьому багато створюють нову, оскільки не знають про систему відновлення даних. Всі здійснюється на сервері пошти.
Інструкція
1
Щоб відновити стару пошту , яку ви використовували раніше, зайдіть на офіційний сайт сервісу. Наприклад, у вашої поштової скриньки був домен mail.ru, значить, вам потрібно перейти за адресою mail.ru. На даний момент часу існує велика кількість різних сервісів, які надають подібні послуги. При цьому сайти можуть належати не тільки Росії, а також іноземним країнам.
2
Використовуйте браузер, щоб перейти на сайт. Далі натисніть кнопку «Забули пароль» або «Відновити доступ». Скрізь дане меню прописується по-різному. Введіть логін або повністю весь адреса старої пошти. Натисніть кнопку «Відновити» або «Далі». Система автоматично надасть вам можливість відповісти на контрольне запитання, щоб відновити доступ до поштової скриньки.
3
При цьому в деяких системах потрібне підтвердження за номером телефону. Для цього він повинен бути активним. Введіть дані, які будуть запитуватися системою. Багато сервісів досить часто показують помилки при введенні контрольної інформації, тому що чутливі до регістру символів. Якщо ви вводили дані при реєстрації скриньки великими літерами, то при відновленні точно так само і потрібно прописати інформацію.
4
Також існує спеціальна служба підтримки, щоб в режимі реального часу допомагати користувачам. Напишіть електронного листа з проханням про відновлення вашого акаунта в системі. При цьому вам потрібно вказати всі дані, якими ви володієте. Обов'язково напишіть в кінці листа адреса, на яку потрібно відповісти. Якщо вас попросять вказати які-небудь додаткові дані, вишліть все по пошті. Вам дадуть відповідь протягом трьох робочих днів, тобто не враховуючи вихідних.