Як заблокувати вікно.

Всілякі вірусні рекламні вікна зустрічаються на просторах інтернету все частіше. Деякі з них здатні завдати серйозної шкоди операційній системі. На щастя, видалити дані банери не складає ніяких труднощів.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви хочете запобігти появі рекламних вікон під час перегляду різних сторінок, то встановіть спеціальний плагін для браузера. Спробуйте програму adblock. Виберіть ту версію, яка відповідає вашому браузеру, і встановіть її.
2
Коли рекламне вікно вже з'явилося і перешкоджає нормальній роботі операційної системи, необхідно використовувати кардинальні методи. Для початку зменшите площу, займану банером. Для цього клікніть правою кнопок миші на робочому столі і перейдіть до пункту «Дозвіл екрану».
3
Збільште існуюче дозвіл. Це дозволить виділити більше незайнятого простору на робочому столі. Тепер необхідно видалити вікно . Відкрийте панель управління. Виберіть меню «Установка та видалення програм»
4
Знайдіть програму, що викликає появу рекламного вікна, і видаліть її. Якщо у вас є можливість, то запустите процес сканування системи вашим антивірусом.
5
Спробуйте самостійно знайти і видалити вірусні файли. Відкрийте локальний диск, що містить операційну систему. Перейдіть в каталог Windows і відкрийте папку system32. Для зручності пошуку виберіть варіант сортування файлів за типом.
6
Видаліть всі файли з розширенням dll, назва яких закінчується буквами lib (qrtlib.dll, freelib.dll і т.д.).
7
Якщо не спрацювали попередні методи, то спробуйте знайти код для видалення вікна. Відкрийте одну з наступних сторінок: http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker, http://www.drweb.com/unlocker/index, http://sms.kaspersky.ru.
8
Заповніть поля номером рахунку або телефону, зазначеним у рекламному вікні. Натисніть кнопку «Отримати код» або «Знайти код». Підставте отримані варіанти паролів для блокування рекламного вікна.
Зверніть увагу
Для доступу в інтернет вам буде потрібно інший комп'ютер або мобільний телефон.