Як намалювати банан.

Починати малювати з натури найкраще з овочів і фруктів. У них майже у всіх певна і зрозуміла форма. Спробуйте намалювати з натури банан . Це може дуже стати в нагоді не тільки для натюрморту, але і якщо ви хочете, наприклад, зробити для дітей дидактичні ігри на класифікацію предметів.
Вам знадобиться
  • -лист паперу;
  • -карандаші;
  • -банан.
Інструкція
1
Якщо ви малюєте тільки банан , а не композицію з різних фруктів, покладіть лист горизонтально. Банан на ньому можна розташувати або паралельно нижньому краю, або під невеликим кутом до нього. Подумки уявіть місце, де буде розташовуватися малюнок. Найзручніше малювати крупний банан посередині аркуша. Кінцеві точки можна відзначити або уявити.
2
Розгляньте банан . Ви побачите, що він має дугоподібну форму і найбільше нагадує півмісяць. Покладіть банан на горизонтальну поверхню. Намалюйте дугу опуклою частиною вниз. У кожному разі кривизна буде не дуже великий.
3
Визначте співвідношення довжини і найбільшої ширини вашої «натури». Ширину можна відзначити тонкої допоміжної лінією, намалювавши її над середньою частиною дуги. З'єднайте кінці банан а один з одним ще однією дугою. Руку з олівцем ведіть від лівої крайньої точки до правої, захопивши центральну частину допоміжної лінії. Ця дуга має меншу кривизну, ніж перша. Це вийшла середня лінія банан а, щось на зразок ребра.
4
Ще раз подивіться на банан . Зверніть особливу увагу на те, як співвідносяться між собою частини, що знаходяться перед середньою лінією і за нею. Задня частина здається трохи вже передньої. Лінія, якщо уявити її на площині, буде дугою з меншою кривизною, ніж інші. Опукла її частина «дивиться» в ту ж сторону. Відзначте найширшу частину цієї «грані». Вона приблизно збігається з найширшою частиною передньої «грані». Намалюйте ще одну дугу, з'єднавши кінці банан а із зазначеною широкою частиною.
5
З одного боку банан а знаходиться шматок стебла. Продовжіть дугу і намалюйте 2 короткі прямі лінії паралельно один одному. З'єднайте їх кінці кривої. Форма її може бути будь-хто. З'єднання ліній на іншому кінці банан а трохи округлятимете.
6
Банан спочатку покрийте рівним світло-зеленим кольором. Середню дугу прорисуйте трохи потаємні, а краю зробіть темно-зеленими.
Корисна порада
Для того щоб намалювати зрілий банан, додайте коричневу фарбу. Намалюйте врозкид коричневі плями.