Як визначити, чи підходить суміш. Як визначити що суміш підходить.

Грудне молоко є ідеальним харчуванням для дитини з народження. У поєднанні з прикорму, воно забезпечить вашого малюка всім необхідним для гармонійного росту і розвитку. Але трапляється, грудне вигодовування стає неможливим, і перед батьками постає питання, як підібрати малюкові суміш ?
Інструкція
1
Для початку проконсультуйтеся з педіатром. Тільки він володіє інформацією про здоров'я вашої дитини і особливості організму. Неграмотний підхід до вибору суміші може привести до порушення травлення у малюка і алергічних реакцій.
2
Суміш підходить дитині, якщо: - він із задоволенням її їсть; - шкірні покриви чисті; - стілець в нормі; - малюк добре себе почуває, чи не вередує, активний, нормально розвивається і росте.
3
Суміш не підходить малюкові, якщо: - дитина стала неспокійною; - на шкірі з'явилися висипи або почервоніння; - почалися проблеми з травленням і кишечником - відрижки, здуття, кольки, гази; - дитина постійно недобирає у вазі.
4
Якщо така реакція з'явилася при знайомстві з новим продуктом, не поспішайте переводити дитину на іншу суміш . Організму малюка треба адаптуватися близько 2-3 днів. Через кілька днів неприємні симптоми не пройшли? Тоді необхідно поговорити з фахівцем і продовжити підбір харчування.
5
Результатом грамотного підбору суміші і правильного вигодовування має бути хороше самопочуття дитини і розвиток, відповідають віку. Не забудьте, що вводити новий продукт треба поступово, будь-яку суміш починайте давати в невеликих кількостях, уважно спостерігаючи за станом дитини.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що для кожної вікової групи своє співвідношення корисних речовин, тому й суміші треба підбирати з різними позначеннями. 1 позначає, що харчування підходить для дітей від народження до 6 місяців, 2 - від шести до 12 місяців, 3 - від року.
Корисна порада
У вашого малюка проблеми з кишечником? Вам необхідна суміш, яка нормалізує флору кишечника з комплексом пребіотіков.Еслі у малюка схильність до алергічних реакцій, підбирайте гипоаллергенную суміш. У них білок коров'ячого молока частково або повністю розщеплений.