Як підключити мережеву карту. Як підключити вбудовану мережну карту.

Для підключення комп'ютера до локальної мережі, або до мережі інтернет необхідно, щоб у складі пристроїв системного блоку була присутня мережева плата (адаптер). Найчастіше виробники материнських плат інтегрують такий пристрій в свої продукти, але є випадки, коли вбудована мережева плата не задовольняє запитам користувача щодо швидкості з'єднання.
Вам знадобиться
  • PCI-сумісна системна плата.
Інструкція
1
Вбудовані мережеві адаптери мають широке поширення, але так само, як і звукові плати, мають ряд обмежень у порівнянні з адаптерами, які купують окремо. Останнім часом стали з'являтися новинки у сфері мережевих плат - адаптери з інтерфейсом USB. Такі плати мають плюси: вам не доведеться розкривати системний блок, якщо він запломбований. Це дозволяє заощадити час, який ви витратили б на установку звичайного PCI-адаптера. Але є і мінус: пропускна здатність мережі низька, тому як виконання операцій через спеціальний порт (PCI) проходить набагато швидше.
2
PCI-адаптери встановлюють в одне з вільних гнізд, призначені для PCI-пристроїв. Приступаючи до установки адаптера необхідно видалити заглушку напроти обраного вами PCI-гнізда. Поверніть системний блок до себе тильною стороною, натиснете великим пальцем на заглушку. Якщо заглушка не піддається, то скористайтеся викруткою «+» - на заглушці ви побачите спеціальний отвір для хрестової викрутки.
3
Відкрийте бічну стінку вашого системного блоку. Візьміть в руки мережевий адаптер, застроміть його в вибране вами PCI-гніздо. Перевірте надійність кріплення адаптера. Закріпіть адаптер болтом з лівого боку. Закрийте бічну кришку системного блоку. Підключіть мережевий кабель до нового адаптера. Якщо в комплекті з адаптером був прикладений диск, то встановіть драйвера. Інакше установка драйверів не потрібно.
Сьогодні підключитися до міжміського зв'язку можна, не виходячи з дому. Для підключення до мережі « Межгород » і настройки SIP-шлюзу вам знадобиться аналоговий телефон, голосовий шлюз і вихід в інтернет.
Інструкція
1
Витягніть з коробки шлюз і всі необхідні кабелі для підключення пристрою.
2
Зареєструйтеся на сайті www.mezhgorod.info. Отримайте логін і пароль для підключення.
3
З'єднайте з портом Ethernet вашого комп'ютера порт голосового шлюзу (його маркування - L1) за допомогою мережевого кабелю (знаходиться в комплекті поставки голосового шлюзу).
4
Налаштуйте комп'ютер для правильної роботи зі шлюзом. Натисніть «Пуск» і виберіть зі списку «Панель управління». В «Панелі управління» виберіть меню «Мережеві підключення».
5
Наведіть курсор на вкладку «Підключення по локальній мережі». Правою кнопкою миші виберіть меню «Властивості». У вікні виберіть пункт «Протокол інтернету TCP/IP» і потім - «Властивості». У вікні виберіть «Отримати IP-адресу автоматично», а після - «Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Натисніть «ОК».
6
Після всіх цих дій комп'ютер автоматично отримає свій IP-адресу від шлюзу. Відкрийте браузер, наберіть в адресному рядку http://192.168.8.254 (IP-адреса мережі « Межгород ») для авторизації. Зайшовши на сторінку, натисніть Login. На сторінці за замовчуванням відкритий доступ в настройки SIP-шлюзу.
7
Проведіть мережеву настройку WAN для виходу голосового шлюзу в інтернет. Виберіть в розділі «Основні настройки» вкладку «Мережеві настройки». Вкажіть в цьому меню інформацію для авторизації і тип підключення (в цьому випадку вказується «Статична IP»). Натисніть кнопку «Прийняти».
8
Якщо ви працюєте з динамічним IP-адресою, виберіть в розділі «Основні настройки» вкладку NAT/DDNS. В цьому меню відзначте Enable STUN Client. У рядку STUN Server IP/Domain наберіть stun.fwd.net. Після цього натисніть кнопку «Прийняти».
9
В розділі «Основні настройки» виберіть вкладку «Налаштування SIP». Відзначте в цьому меню Proxy Server/Soft Switch в якості підтримки SIP. Після цього введіть в поле SIP Domain і IP Proxy Server/Domain адресу - 80.76.135.2. Вкажіть ваш логін і пароль, отримані при реєстрації на сайті www.mezhgorod.info, в поле «FXO Номер Представника». Натисніть кнопку «Прийняти».