Як навчитися любити себе. любити себе Як.

Після розвалу СРСР, коли любити слід було партію і Батьківщину, психологи, а за ними і всі інші, заговорили про любов до себе. Те, що раніше вважалося егоїстичним і всіляко осуджувалося, до 21 століття стало життєвою необхідністю. Любити себе дійсно потрібно - це основа ваших гармонійних відносин з миром, але робити це треба правильно.
Інструкція
1
Жіночі журнали та реклама стверджують, що людина, люблячий себе, повинен займатися спортом і відвідувати масажиста, щоб підтримувати красу свого тіла. Він повинен балувати себе вишуканим вечерею, відвідувати кінотеатри і концерти, займатися рукоділлям і неодмінно бути щасливим. Якщо вас давно займає тема любові до себе, і ви вже прочитали ці журнали, то першим справах ви повинні зрозуміти, що вам не обов'язково робити нічого з перерахованого вище, і ви нікому нічого не винні, тим більше, рекламі і журналам.
2
Робіть те, що вам подобається. Можливо, спочатку це звучить дещо фантастично, адже потрібно ходити на часто нецікаву роботу, щоб заробляти гроші, після бігти на обридлий фітнес, потім вислухати скарги приятельки з приводу невдалого шлюбу. Не бійтеся змінити роботу на менш високооплачувану, але більш цікаву. Фітнес можна замінити цікавими для вас танцями, а спілкуватися варто тільки з приємними для вас людьми.
3
Уважно подивіться на себе в дзеркалі і відзначте риси, які вам не подобаються. Почніть над ними працювати. Підкачайте прес, змініть мишачий колір волосся на більш яскравий.
4
Уявіть, що ваш нестаток немає. У вас ідеальний підкачаний живіт. Хваліть себе за це всякий раз, коли проходите повз дзеркала. При цьому не забувайте займатися вправами. Це один з ефективних методів полюбити себе.
5
Подумайте, в якому випадку ви б себе полюбили. Можливо, для любові до себе вам не вистачає навчитися плавати, або вміти малювати, або одягатися, як колишня однокласниця. Якщо причина усунена, зробіть все від вас залежне, щоб ніщо не створювало перешкод вашої любові до себе.
6
Цінуйте себе. Не займайтеся тими речами, які ви не цінуєте в інших людях. Пускай кожен ваш день буде наповнений змістом. Не соромтеся розповідати близьким про ваші досягнення. Підтримка і захоплення рідних людей допоможуть вам зрозуміти, що ви багато чого стоїте, і вас є за що любити.