Як прискорити гри.

Трапляється, у комп'ютера не вистачає сил підтримувати те чи інше ігрове додаток, насичене графікою та мультимедійними елементами. Практично кожен любитель комп'ютерних ігор стикався з такою проблемою. Що робити в такій ситуації, кожен користувач вибирає сам. Хтось вирішується на капітальний «апгрейд» свого ПК. Інші намагаються задіяти усіма правдами і неправдами ресурси свого комп'ютера. Треті упокорюються, вибираючи іграшки «легше». Але мало хто знає, що за допомогою правильного налаштування Windows, можна значно поліпшити роботу свого комп'ютера з ігровими додатками. Ось кілька порад.
Інструкція
1
Перший спосіб - Game XP. Цей програмний інструмент розроблено компанією Theorica Software. Game XP дозволяє швидко вирішувати відразу кілька завдань: вимикати зайві процеси та служби Windows, коригувати кеш-пам'ять, покращувати настройки відеокарт і оптимізувати інші компоненти операційної системи, щоб вивільнити ресурси комп'ютера і додати йому жвавості. Важливий момент - перед внесенням будь-яких змін програма створює точку відновлення. Це дозволяє безперешкодно повернутися до первинних настройок комп'ютера. Програмне додаток Game XP поширюється безкоштовно і підходить для роботи в Windows 98/ME/2000/2003 і XP.
2
Другий спосіб - Service Profiles. Ця програма не робить глобальних змін в системі і підходить для створення різних профілів запуску служб операційної пам'яті. Використовуючи Service Profiles, можна оптимізувати роботу Windows з мінімальним набором сервісів, що забезпечить найбільшу швидкодію комп'ютера в іграх. Або ви можете налаштувати роботу системи з повним комплексом служб і надалі тільки лише перемикатися між сформованими профілями одним натисканням клавіші Apply Profile. Ця програма так само поширюється безкоштовно, завантажити її можна з сайту виробників.
3
Третій спосіб - Game Accelerator 7.6.95. Цей утиліт є одним із прикладів програм для прискорення 3D-графіки. Game Accelerator 7.6.95. оптимізує багато параметрів операційної системи на рівні «заліза» і на програмному рівні, з її допомогою можна домогтися максимальної прудкості комп'ютера, а також його стабільності в ігрових пріложеніях.Ітак, завдяки цим програмам і додатків можна запускати «великі іграшки» на тих комп'ютерах, які раніше були не готові до подібних потужностям.