Як нарізати рінгтон.

Іноді виникають ситуації, в яких потрібно виділити певну частину музичного файлу. Зазвичай це роблять при розділі концертних записів або для встановлення будь-якого відрізка в якості телефонного дзвінка.
Вам знадобиться
  • Sound Forge, Movie Maker, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Існує величезна кількість програм, за допомогою яких можна вирізати частину музичної композиції. Для початку скористайтеся стандартною програмою - Windows Movie Maker.
2
Запустіть цю програму. На головній панелі інструментів знайдіть меню «Файл» і відкрийте його. Виберіть пункт «Додати». Вкажіть шлях до потрібного музичного файлу.
3
У нижній частині екрана буде відображатися візуалізація музичної доріжки. Виділіть непотрібні відрізки композиції. Клікніть по ним правою кнопкою і виберіть пункт "Видалити".
4
Відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як". Вкажіть назву майбутнього файлу і його формат.
5
На жаль, не всі версії Windows включають в себе описану програму. В таких випадках рекомендують використовувати більш потужні програми. Встановіть програму Sound Forge.
6
Запустіть цей додаток. Відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт «Додати». Вкажіть потрібний файл. Аналогічно процесу, описаному в третьому кроці, очистіть звукову доріжку від непотрібних фрагментів.
7
Натисніть кнопку «Зберегти». В даному випадку ви можете вказати формат файлу і його назва, але і якість звучання, bit rate і безліч інших параметрів.
8
Якщо у вас немає бажання встановлювати додаткові додатки, то скористайтеся одним з безлічі інтернет-сервісів.
9
Перейдіть на сторінку http://www.mp3cut.ru/cut_mp3/або http://mp3cut.foxcom.su/. Натисніть кнопку «Завантажити». Вкажіть шлях до необхідному файлу.
10
Дочекайтеся завантаження файлу. Аналогічно третього кроку доведіть звукову доріжку для кінцевого стану. Натисніть кнопку «Обрізати і завантажити». Вкажіть місце, куди буде збережений новий файл.
Зверніть увагу
Мінус подібних онлайн-сервісів в тому, що основне їх більшість працює тільки з форматом mp3. Також ви втрачаєте можливість тонкої настройки характеристик отриманого файлу.