Як написати резюме для юриста. Як написати характеристику юристу.

Отримати юридичну освіту може практично кожна людина, важливо після отримання диплома влаштуватися на роботу, що відповідає вимогам та очікуванням самого фахівця. Для цього складається резюме і розсилається в ті організації, де є бажання працювати.
Інструкція
1
Для того щоб правильно і грамотно написати резюме , потрібно викласти відомості про себе в хронологічній послідовності і написати якомога більше про своїх ділових якостях.
2
На початку документа напишіть свої особисті дані, номер телефону, адресу електронної пошти та дату народження. Вкажіть останнє місце навчання, курси підвищення кваліфікації, відомості про наявність наукового ступеня, досвід викладання в навчальних закладах, чи маєте ви досвід роботи за фахом. В останньому випадку вкажіть де, ким і коли ви працювали, з якої причини звільнилися.
3
Далі пишіть, на яку посаду претендуєте. Вкажіть бажаний розмір заробітної плати. Можете обумовити мінімальну і максимальну межу, написати суму в рублях або іншій валюті.
4
Обов'язково надайте відомості, що підтверджують досвід вашої роботи в зарубіжних фірмах, якщо такий є. Це можуть бути сертифікати, бланки договорів, копія контракту, запис у трудовій книжці і т.д. Зробіть необхідні копії і прикладіть до заяви.
5
Детально опишіть все, що ви вмієте. Чи маєте досвід ведення справ у суді, становили звітність, здійснювали правову експертизу документів, становили договору, чи маєте досвід у сфері складання державних і муніципальних контрактів, працювали в області державних закупівель, складання та подання позовних заяв, відгуків на них, аналітичній роботі і т .буд.
6
Важливо зазначити, яким іноземною мовою ви володієте, на якому рівні можете висловлюватися, чи здатні вести переговори з іноземними партнерами без послуг перекладача.
7
Вам потрібно обов'язково вказати, в якій області права ви спеціалізуєтесь, це може бути цивільне, карне, земельне, адміністративне право або інші. Також можете конкретизувати, в якій області права ви найбільш добре розбираєтеся, наприклад, вирішуєте адміністративні спори або ведете справи про отримання спадщини.
8
Додатково можете написати про наявність дітей і сімейний стан, свої захоплення та побажаннях до графіка роботи. Можливо, ви погодитеся давати безкоштовні юридичні консультації на перших порах, щоб набратися досвіду.