Як підготуватися до іспиту з біології. вступний екзамен з біології Як підготуватися.

Багато чого в житті молодих людей залежить від успішно складених іспитів - вступ до університету, зарахування до престижної школи - сходинки, які складаються в дорогу до успішної кар'єри. Складати іспит з біології важко з тієї причини, що вивчають цей предмет протягом декількох років, і вам може попастися питання як за програмою 11-го, так і за програмою 7-го класу. Тому до іспиту по біології потрібно ретельно підготуватися, щоб дорога до професії вашої мрії була гладкою та швидкою.
Інструкція
1
Для початку дізнайтеся, в якій формі буде проходити іспит. Для перевірки знань учням можуть дати тести з одним або кількома варіантами відповіді, використовувати відкриті запитання (відповідь на який учні повинні дати самостійно, не вибираючи із запропонованих варіантів), завдання з генетики чи екології.
2
Придбайте задачники, в яких знання перевіряються в тій формі, що й у вас на іспиті. Зазвичай викладачі самі називають учням тести, за якими найкраще готуватися до їх іспиту.
3
Оскільки програма по біології досить обширна, готуватися до іспиту найкраще заздалегідь. Розбийте програму на теми і відзначте для себе, скільки часу у вас має піти на повторення кожної з них. Приміром, в одному місяці вивчайте найпростіших і рослини, а в другому приступайте до царства тварин.
4
Якщо в екзаменаційному питанні будуть задачі, особливу увагу приділіть їх вирішенню. Зазвичай за невирішену задачу з учня знімається значна кількість балів. І навпаки, правильно вирішене завдання допоможе отримати високий бал, навіть якщо ви будете «плавати» у відповіді на теоретичні питання.
5
Не соромтеся просити допомоги. Задавайте питання вчителям або знайомим біологам, запишіться на курси. Походіть до репетитора, який швидко допоможе розібратися з незрозумілими для вас темами.
6
Дивіться передачі про тварин. Найчастіше на іспиті ставлять запитання на загальну ерудицію, відповіді на які не міститься в шкільній програмі. Перегляд «У світі тварин» і програм на каналі Animal Planet допоможе вам успішно впоратися із завданням.
7
Останній день перед іспитом краще потратьте на приємні зустрічі та прогулянки. Не варто випивати за те, щоб попався легкий квиток, вживати алкоголь краще після здачі. Лягайте спати раніше, а з ранку зі свіжою головою вирушайте здавати іспит.