Як отримувати радість від життя.

Перестати відчувати радість від життя можна з різних причин. Хтось працює на ненависній роботі, хтось не отримує необхідних емоцій у відносинах зі своєю другою половинкою. Якщо у вас все добре і з роботою, і з любов'ю, але насолоди від життя ви все одно не відчуваєте, спробуйте змінити життя в дрібницях.
Інструкція
1
Більше спілкуйтеся з тваринами. Лікарі успішно лікують неврози і депресії за допомогою братів наших менших. Особливо в цьому прославилися коні і дельфіни. Витратьте один вихідний на прогулянку верхи - ви отримаєте масу нових вражень. Міста, в яких наявні дельфінарії, часто пропонують поплавати з дельфіном - обов'язково скористайтеся їх пропозицією. Якщо ви давно планували завести кота або собаку, саме час зробити це.
2
Побалуйте себе. Це може бути ванна з піною, смачну вечерю, під час якого ви забудете про підрахунок калорій і дозволите собі насолодитися улюбленими стравами. Купіть собі річ, яку давно надивився, але сумнівалися, чи потрібна вона вам.
3
Оточіть себе зеленню. Придбайте декілька горщиків з квітами. Також з кінця березня по вересень ви можете посадити будинку в горщиках пряні трави. Вони будуть не тільки радувати око своєю зеленню, але і бути гарною підмогою на кухні. Початківцям садівникам можна запропонувати такий варіант: візьміть пластмасовий контейнер з-під торта, насипте туди землі і посадіть овес. Уже через 3 - 4 дні з'являться сходи.
4
Зустріньте ранок. Спостерігаючи, як пробуджується природа, ви будете прокидатися разом з нею. Добре, якщо недалеко від вашого будинку є парк - вирушайте туди на ранкову прогулянку, насолоджуйтеся шумом листя і чистим повітрям. Корисно буде з ранку зробити зарядку. Якщо вам складно побороти лінь, дійдіть до балкона, розкрийте вікна і милуйтеся світанком. Тепер ви зарядилися позитивною енергією на цілий день і можете приступати до своїх повсякденних справ. Крім того, прокинувшись рано, ви встигнете зробити за день набагато більше.
5
Робіть добрі справи. Погодуєте вуличну кішку, допоможіть колезі доробити звіт, приготуйте коханій людині кави. Їх подяку допоможе вам відчути себе щасливою людиною.