Як робити знижки. Як зробити карту лукойл на знижку.

Слово « знижки » є воістину зачаровує для більшості любителів шопінгу і споживачів різних послуг. Уміло проведені розпродажу і всілякі дисконтні системи здатні залучити нових клієнтів і стабільно підтримувати лояльність існуючих.
Вам знадобиться
  • - ціновий аналіз;
  • - партнерство з сайтом знижок;
  • - дисконтні картки;
  • - купони на знижки.
Інструкція
1
При формуванні ціни обов'язково враховуйте подальшу розпродаж або інші акції. Визначте ціновий мінімум на кожен товар, при якому факт знижки
2
Знижки на товар можна зробити, фактично не влаштовуючи розпродажі. Ви можете провести акцію з розповсюдження купонів. Флаєри або купони можна надрукувати в журналах і газетах, роздавати в прилеглому районі або великих торгових центрах. Мета подібного заходу - залучення додаткових клієнтів. Прийшовши спеціально в конкретний магазин з купоном на знижку, покупець може придбати і товари за звичайною ціною.
3
Стати партнером одного з великих інтернет-ресурсів, пов'язаних з купонами, розпродажами і знижками. Принцип дії подібних сайтів полягає в наступному: ви укладаєте договір з розкрученим в мережі ресурсом, який буде рекламувати вашу компанію. За своєю суттю це - акція зі стимулювання збуту і залучення нових клієнтів, які набувають дисконтні купони. В рамках даного заходу ви повинні будете продати вашу послугу або товар за максимально низькою ціною (розмір знижки обмовляється заздалегідь). В результаті користувач набуває необхідне за мінімальні гроші, а ви - отримуєте нових клієнтів. Обслуговувати їх необхідно так само, як і звичайних, адже згодом вони можуть стати вашими постійними покупцями і привести своїх знайомих.
4
Розробіть систему дисконтних карт для постійних клієнтів. Краще, якщо це будуть іменні картки, що дозволяють вам зібрати деякі дані про покупців і періодично інформувати їх про новинки та розпродажі. Розмір знижки на карті може зростати пропорційно сумі покупок. Крім того, ви можете ввести бонусні карти: певний відсоток від покупки заноситься на рахунок клієнта, і згодом він може розрахуватися карткою в вашому магазині.
Зверніть увагу
Занадто маленька знижка може створити несприятливе враження. Наприклад, про дисконт в 1-2% при невеликій вартості товару краще не говорити взагалі, оскільки це може навіть образити клієнта.
Корисна порада
Робіть знижки в індивідуальному порядку, поза будь-яких акцій. Якщо ви знаєте клієнта особисто, зробіть знижку на честь його дня народження, або без приводу - зі словами подяки за довгу співпрацю.
Для студентів, які збираються відвідати столицю, дуже важливо відвідати більше, а заплатити менше. У Москві є багато закладів, в яких учням вузів надають великі знижки.

Знижки в музеї

Якщо ви приїхали в Москву і хочете відвідати різні музеї, то студентський квиток стане дисконтною карткою в деяких з них. Наприклад, квиток в Третьяковську галерею для студентів коштує всього 250 рублів, а не 400. Пільговий квиток в музей образотворчих мистецтв ім. Пушкіна вполовину дешевше, його вартість всього 150 рублів. Якщо ви хочете відвідати музей Великої Вітчизняної війни на Поклонній горі, то отримаєте знижку 50 рублів. В Московський Кремль всі студенти можуть потрапити безкоштовно, а після 16:00 вільно можна пройти на всі виставки Кремля.Большая знижка надається учням - відвідувачам музею давньоруської культури і мистецтва ім. Андрія Рубльова, квиток на постійну експозицію тут коштує всього 50 рублів. Державний літературний музей учні вузів РФ відвідують з білетиком за 100 рублів. Музей С.А. Єсеніна безкоштовно приймає студентів у всі дні, крім понеділка. Цікавий музей сучасної історії Росії запрошує придбати квитки по 100 рублів.
Студенти мають право на безкоштовне відвідування московського зоопарку.

Розваги і покупки

Дивно, але студенти можуть відвідати Большой театр всього за 20 рублів за квиток. Студентам видають квитки «без місця», що дозволяють перед спектаклем зайняти будь-яке вільне місце, знайти які можна практично завжди. В іншому випадку дозволяється подивитися спектакль стоя.Для учнів вузів діють знижки в кінотеатрах, кафе і розважальних центрах. Наприклад, з понеділка по середу студенти можуть отримати знижку в кінотеатрах «Сінема парк» і «Каро», з понеділка по четвер о «Люксор Центр», по буднях в «Киномакс-XL», «Під куполом» та деяких інших.
На Російських залізницях студентам надаються знижки на квитки на верхні полиці купе у всіх поїздах далекого прямування.
Володарям студентських квитків можна і перекусити зі знижкою, наприклад, в « Аерокафе »біля метро« Червоні ворота », в мережі закладів« Море суші », в« FM-кафе »на« Південно-Західної »або« Кидз »на« Водному стадіоні ».
Студентам також надають знижки багато навчальні організації: на курси іноземних мов, комп'ютерні або косметичні.
Студентам московських вузів навіть проїзний в метро обходиться дешевше: всього 350 рублів на місяць. Є кілька супермаркетів, готових зробити учням нехай невелику, але знижку.