Як сплести ремінь. плетіння ременя з 4 смужок.

Сьогодні все більш модними стають оригінальні прикраси та аксесуари, виготовлені власними руками. Такі речі зберігають у собі індивідуальність свого майстра, роблять ваш зовнішній вигляд унікальним і неповторним, адже, якщо річ створюється в єдиному екземплярі, її аналогів не буде в інших людей, а значить її цінність значно підвищується.
Інструкція
1
Ви можете виготовити простий, але ефектний ремінь для брюк або сарафана за допомогою техніки текстильного плетіння. Підготуйте красиву закриту пряжку з горизонтальною поперечиною на зворотній стороні. На цій перекладині ви закріпіть текстильні смужки.
2
Окремо підготуйте смужки для плетіння - це може бути як просто нарізана на смуги тканину, так і готова тасьма. Вам будуть потрібні чотири смуги невеликої товщини, кожна з яких повинна бути складена вдвічі і мати довжину не менше двох метрів.
3
Ефектно виглядатиме плетіння із смуг різних кольорів, наприклад, чергуються чорних і білих. Закріпіть подвійні смуги схоплюють вузлом на перекладині поясний бляхи так, щоб з поперечини звисало 8 смужок.
4
Починайте плести простий шаховий візерунок: дві середні смуги помістіть над попередніми смугами, а потім під подальшими. Продовжуйте плетіння далі, поки шаховий візерунок НЕ проступить більш чітко. На цьому етапі плетіння нещільне, тому починайте затягувати смужки тканини, щоб малюнок був щільним і акуратним.
5
Від того, наскільки рівно ви будете переплітати смужки, а також від того, наскільки сильно ви будете їх затягувати, залежить жорсткість готового пояса, а значить його краса і комфорт. Переплітайте смуги до тих пір, поки не вийде пояс потрібної дини.
6
Непотрібну частина відріжте ножицями і зафіксуйте, міцно пришивши до другої деталі купленої поясний пряжки.