Як пов'язати квіточки спицями.

В'язані квіти можуть прекрасно прикрасити будь-який одяг або аксесуар. Їх можна закріпити в якості брошки на піджак або кофту, прикрасити купальник або пришити до сумки. Більш того, їх можна просто поставити в вазу. Вони виглядають набагато затишніше, ніж штучні і вразять ваших гостей. Варіантів маса, головне - навчитися їх в'язати.
Вам знадобиться
  • спиці;
  • пряжа.
Інструкція
1
Для початку потрібно навчитися в'язати прості квіточки , наприклад, ромашки. Пряжа повинна бути не товста, приблизно 120м/50г. Наберіть на спиці 30 петель. Для першого пелюстки вам необхідно відокремити 3 петлі. Пров'яжіть на цих 3 петлях 4 ряди лицьовою гладдю, а в 5 ряду додайте з протяжок по краях 2 петлі.
2
Зв'яжіть ще 2 ряди лицьовій гладі і знову зробіть додавання. Пров'яжіть 1 лицьовій ряд і починайте збавляти з боків по 2 петлі, поки не залишиться 1. Затяните нитку і обріжте.
3
Тепер прив'яжіть нитку до наступних трьох петлям. Повторіть вищеописану схему з усіма пелюстками. У вас вийде ромашка з 10-ю пелюстками. В середину можна прикріпити гудзик або кульку. А можна обмотати середину контрастною ниткою між усіма пелюстками.
4
Якщо хочете пов'язати більш складний і об'ємний квітка, то для вас підійде троянда. Наберіть на спиці 18 петель. Перший пелюстка троянди найскладніший. Далі все піде, як по маслу. Отже, пров'яжіть 1 лицьову петлю і 1 додайте із протягання. Далі знову пров'яжіть лицьову, додайте ще 1 і пров'яжіть останню лицьову. Поверніть в'язання.
5
В цьому ряду зробіть по краях 2 додавання з протяжок, а інші петлі пров'яжіть лицьовими. Продовжуйте додавати по 2 петлі в кожному ряду, поки не наберете 11 петель.
6
На отриманих 11 петлях пров'яжіть 4 ряди лицьовою гладдю. Тепер починайте зменшення в тому ж порядку, що і вищеописані додавання, тобто пров'яжіть 1 лицьову петлю, 2 петлі разом лицьовою, далі всі петлі необхідно провязать лицьовими, в кінці ряду знову 2 петлі разом лицьовою і 1 лицьову петлю. Повторюйте ці дії, поки у вас на спицях не залишиться 5 петель. На цих петлях пров'яжіть 3 ряди лицьовій гладдю. В останньому ряду потрібно провязать 3 центральні петлі разом і закрити всі, крім однієї останньої петлі - вона ще знадобиться. Пелюстка готовий!
7
Останню залишилася петлю перенесіть на ліву спицю до раніше набраними петлям. Пров'яжіть цю петлю разом з 1 нової петлею. Так ви починаєте робити другий пелюстка. Далі набираєте петлю із протягання, в'яжете 1 лицьову, берете ще одну із протягання і останню в'яжете лицьову. Повторюйте дії, описані для першого пелюстки, поки не отримаєте квітка троянди.
Корисна порада
Занадто пишна троянда може некрасиво обвиснути, а маленька буде погано тримати форму. Шукайте «золоту середину»