Як вивчити італійську самостійно. італійську мову вивчити.

При гарній мотивації (читайте: великому бажанні) італійську мову можна вивчити і вдома. Він відрізняється легкістю вимови, що дуже на руку при домашньому навчанні. Єдиний мінус при цьому в тому, що впливає «людський» фактор - часом важко змусити себе систематично займатися. Але з іншого боку, набагато ширше технічні можливості, які можна використовувати в навчанні - комп'ютер, диски, інтернет. Тому озбройтесь і приступайте до італійської мови!
Вам знадобиться
  • - підручник італійської мови (самовчитель),
  • - аудіо-диски,
  • - зошит,
  • - ручка,
  • технічні засоби - за вибором.
Інструкція
1
Виділяйте собі щодня час на навчання, годину - півтори. Графік занять розплануйте на тиждень вперед і зіставте з ним усі інші справи. Щоб не забувати в низці домашніх справ про заняття, використовуйте нагадування, планувальник на комп'ютері, організуйте графік так, щоб до часу занять у вас всі справи були зроблені. Підготуйте собі затишне робоче місце, в якому вас не будуть відволікати.
2
Придбайте будь-який підручник чи самовчитель італійської мови. Різниця між ними полягатиме лише у формі подачі матеріалу - в якихось підручниках він цікавіше або сучасніше, в якихось матеріал буде суші. Попередньо, якщо можливо, ознайомтеся з ним, в якому вигляді дається інформація, і які використовуються пояснення, вправи. Але, за великим рахунком, при будь-якому підручнику вам доведеться робити одні й ті ж повторювані дії - вивчати правила, граматику, виконувати вправи на їх закріплення і вчити слова. Так що багато часу на це не витрачайте. Використовуйте інтернет для ознайомлення з самовчителями і відгуками про них.
3
Ставте собі короткострокові цілі. Наприклад, в тиждень вивчати 50 - 100 лексичних одиниць. Це допоможе відстежити маленькі успіхи і підтримувати мотивацію, відчуття задоволеності собою, і дозволить не залежати від яскравості книжкових ілюстрацій.
4
Придбайте диски для того, щоб можна було слухати і повторювати матеріал за дикторами. Бажано, щоб вони були з одного комплекту з підручником. Для цього ж можна використовувати і інтернет, там багато навчальних аудіозаписів, доступних для ознайомлення.
5
Чергуйте заучування правил з практикою - виконуйте вправи, дивіться італійські канали, слухайте і переводите пісні, заучувати і співайте пісні самі. Отримувати емоційне задоволення від занять дуже важливо, воно істотно сприяє запам'ятовуванню нового матеріалу.
6
У міру просування в навичках, читайте літературу на італійській мові. Почніть з простих і коротких казок. Спочатку використовуйте білінгвістичній тексти з паралельним російським перекладом. Поступово, тренуючись в читанні і запам'ятовуючи слова, ви перестанете звертати увагу на російський переклад, і потреба в ньому відпаде.
7
Використовуйте он-лайн уроки в інтернеті. Знайомтеся з італійцями за інтересами. Відвідуйте італійські інтернет-ресурси, цікавтеся тим, що відбувається в країні, читайте новини. Отримуючи інформацію на досліджуваному мові з усіх боків, мозок швидше і легше адаптується до мови, цим імітується ситуація «занурення», коли оволодіння мовою відбувається швидше.
Корисна порада
Для додаткових занять і закріплення знань використовуйте час в дорозі, і, по можливості, час перед сном.
Вивчити іноземну мову самостійно не така вже й непосильне завдання. Головне, запастися терпінням і знайти вільний час. Але от повторювати заняття потрібно регулярно. Інакше успіху домогтися буде досить складно.
Вам знадобиться
  • - словник;
  • - методичні матеріали;
  • - відео- і аудіокурси;
  • - фільми з субтитрами;
  • - розмовник.
Інструкція
1
Щоб вивчити італійську самостійно, запасіться методичною літературою. Вам знадобляться розмовники, двомовні словники: російсько-італійський і італійсько-російський, - аудіо- та відеокурси. Розмовники допоможуть вам вивчити найпоширеніші фрази, ввічливі звернення, стійкі конструкції мови. За допомогою звукових і відеокурсів ви зможете зрозуміти, як звучить мова, які в неї інтонаційні відтінки, де потрібно ставити логічний наголос і т.д. Словники дадуть вам можливість вивчити лексику. Але щоб італійський вам скорився, потрібно виділити собі певний час і встановити розклад. Так, наприклад, згідно з дослідженнями вчених, витрачати на навчання новій мові бажано 1,5 години в день і як мінімум 3 дні на тиждень. Розділіть цей час так, щоб в один день ви працювали з розмовником, в іншій - зі словником і перекладом, в третій - з візуальними і звуковими уроками.
2
Книги, написані на оригінальній мові, - ще один спосіб вчити мову. Візьміть для вивчення той твір, який ви добре знаєте російською. Читайте оригінал по-італійськи і намагайтеся переводити його, виписуючи незнайомі слова. Не лякайтеся, якщо спочатку практично кожне слово буде здаватися вам абсолютно новим.Также вам допоможуть у вивченні мови фільми з субтитрами. Вони навчать вас зіставляти оригінальне звучання з написанням слова. Таким чином ви зможете досить швидко розширити свій лексичний запас.
3
Знайдіть собі співрозмовника - носія мови. Це можна зробити через Skype, через соціальні мережі, спільноти іноземців. Просто розмістіть оголошення, в якому поясніть, чому вам потрібен друг по спілкуванню і листуванні. Відповідь не змусить себе чекати. Тим більше, що ви зможете в свою чергу навчити іноземця російській мові.
4
Для вивчення італійської мови самостійно ви можете звернутися також і в культурні центри або відділи, утворені при посольстві або консульстві. Частина співробітників там напевно російськомовна, а це означає, що вони з радістю допоможуть вам опанувати новою мовою і підкажуть, в якому напрямку потрібно рухатися.
5
Для запам'ятовування слів ви також можете використовувати і спеціальні учнівські картки. Підпишіть, як називається кожен предмет у вашому будинку, випишіть транскрипцію (тобто як вимовляється це слово) і наклейте такі позначки на предмет. Так вам буде простіше вивчити найпростіші слова, які часто зустрічаються в побуті.
Корисна порада
Якщо у вас відразу все виходити не буде, не впадайте у відчай. Годинники тренувань зроблять свою справу. І слідом за італійською мовою ви захочете вивчити який-небудь ще.