Як закачати музику через блютуз.

У наш час технологія передачі даних Bluetooth має широке поширення, тому що дозволяє зберігати високу швидкість передачі даних без використання різних проводів. Особливо широко використовується ця технологія в мобільних телефонах і комунікаторах для передачі мультимедіа-файлів.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, телефон, bluetooth-пристрій.
Інструкція
1
Для передачі композиції підключіть Bluetooth пристрій до usb-входу на комп'ютері. При цьому автоматично спрацює система виявлення нового обладнання. Якщо автоматичного виявлення обладнання не відбулося, зайдіть в меню «Властивості системи» комп'ютера, відкрийте «Диспетчер пристроїв», після чого у вікні, клацніть правою кнопкою миші по назві комп'ютера і виберіть пункт "Оновити конфігурацію устаткування».
2
Вставте в дисковод диск, який йшов в комплекті до вашого Bluetooth пристрою, і встановіть знаходяться там драйвера і програми. Це значно розширить можливості пристрою, зробить передачу файлів набагато зручніше.
3
Увімкніть Bluetooth у вашому телефоні. Телефон повинен знаходитися на відстані не більше 10 метрів від комп'ютера. Перевірте рівень батареї телефону, якщо він вимкнеться в ході передачі, операцію доведеться виконувати наново.
4
Запустіть встановлену програму і увійдіть в її меню. У верхній частині вікна ви знайдете пункт «Пошук пристроїв». Натисніть на цей пункт, і програма автоматично знайде всі Bluetooth пристрою в зоні дії. Виберіть у списку телефон і натисніть на команду «Виконати створення пари». Після цього ваш телефон з'явиться в списку парних пристроїв, і отримати доступ до нього буде простіше.
5
Після виявлення вашого телефону комп'ютером, відкрийте «Мій комп'ютер» і знайдіть підключений пристрій у списку «Пристрої зі знімними носіями». Після цього просто перетягніть потрібні музичні композиції в певну папку мобільного телефону. Ці ж дії можна виконати через інтерфейс встановленої Bluetooth програми.
Bluetooth є одним з найзручніших способів передачі файлів з одного пристрою на інший. Здійснити передачу ігор на мобільний телефон за допомогою bluetooth можна як з комп'ютера, так і з іншого телефону.
Інструкція
1
Відкрийте меню телефону, зайдіть в настройки і знайдіть пункт, який відповідає за включення bluetooth. Натисніть на кнопку активації. Після цього відкрийте настройки bluetooth і задайте видимість. Виберіть пункт «Бачимо всім» (або «Бачимо завжди»). Це потрібно для того, щоб телефон міг бути пов'язаний з іншим пристроєм для передачі файлів. При бажанні ви також можете змінити ім'я вашого телефону, щоб більш точно його ідентифікувати при пошуку іншими пристроями. За замовчуванням модель телефону є його ім'ям.
2
Якщо гру необхідно передати з іншого телефону, здійсните з ним ті ж самі дії. Після цього виберіть на ньому файл гри, відкрийте його властивості (функції) і виберіть пункт «Передати». Потім вкажіть, що передача повинна здійснюватися через bluetooth. Буде запропоновано вибрати телефон для передачі файлу зі списку збережених або провести пошук. Якщо в списку немає потрібного телефону, вибирайте другий варіант. Після виявлення пристрою передайте обраний файл.
3
Для передачі гри з комп'ютера на телефон, здійсните наступні дії. Якщо в комп'ютері є вбудований адаптер bluetooth, активуйте його. Для цього виберіть "Пуск" -> "Панель керування" -> "Пристрої Bluetooth». Потім клікніть по з'явилася в треї (панелі поруч з годинником) іконці bluetooth правою кнопкою миші і виберіть «Додати пристрій Bluetooth». Запустіть пошук, після його закінчення виберіть виявлений телефон.
4
Щоб почати відправку файлу, клікніть правою кнопкою по значку bluetooth в треї і виберіть «Надіслати файл». Далі виберіть необхідний файл і пристрій зі списку. На телефоні натисніть кнопку прийняття файлу. Дочекайтеся закінчення процесу.
5
Якщо комп'ютер не має вбудованого пристрою bluetooth, скористайтеся відповідним підключається адаптером. Встановіть додаток з компакт-диска, перезавантажте систему і вставте bluetooth-адаптер в usb-роз'єм комп'ютера. Запустіть встановлене додаток. Потім клікніть по кнопці пошуку пристроїв. Після виявлення вашого телефону встановіть з ним з'єднання. Введіть однаковий код доступу на телефоні і в програмі. Далі відкриється диспетчер файлів телефону. Закачайте необхідні гри.