Як назвати чоловічий магазин одягу. Назви для магазину чоловічого одягу.

Далеко не всі власники магазинів замислюються про те, що до вибору назви потрібно підходити з усією серйозністю. Хоча часто саме назва приваблює покупців і, відповідно, збільшує прибуток господарів. Як же правильно вибрати назву?
Інструкція
1
Створіть ім'я магазину - початковий етап розвитку бренду. Спочатку добре вивчіть потенційних клієнтів. Це будуть молоді люди або дорослі чоловіки? Врахуйте, що всіх їх буде об'єднувати хороший смак, упевненість у собі, висока самооцінка і бажання виділитися в суспільстві.
2
Зберіть максимум інформації про своїх конкурентів. Вирішіть, ваше назва повинна продовжити ряд назв уже існуючих магазинів чоловічий одягу, або ж навпаки, кардинально відрізнятися від них, виділяючись і запам'ятовуючись покупцеві.
3
Підстройте під цільову аудиторію. Якщо клієнти молоді, назва виберіть більш сучасне, якщо постарше, то щось класичне.
4
Приступіть до пошуку ключового слова. Його можна знайти в словниках як російської мови, так і іноземного. Обов'язково подивіться переклад слова, щоб не потрапити в незручне становище. Також підійдуть імена як реальних людей, так і тих, яких підкаже вам фантазія. Можна використовувати географічні назви.
5
Якщо нічого не підійшло, то придумайте своє нове слово. Врахуйте фонетику слова. Перевірте, з чим асоціюється назва, чи приємно воно звучить? Бажано, щоб наголос було чітким, без варіантів. Тепер спробуйте вбудувати назва в побутову мову, наприклад, «покупки в».
6
Оберіть назву, яка відповідає всім вимогою: запам'ятовується легко, вимовляється на одному диханні, звучить красиво. Назва повинна бути ні на що не схоже, тобто асоціюватися саме з магазином чоловічий одягу, а не з взуттям або туалетною водою, або взагалі з побутовою технікою.
7
Також назва повинна відображати суть магазину. Якщо назва ідеальне, то воно легко зможе розкрутити магазин. Важливо, що не вибирайте назву тільки тому, що вам сподобалося саме слово. Дуже багато прикладів таких помилок, коли покупець не пам'ятає, де саме він зустрічав це слово.