Як зберігати гречку.

На думку Російських аналітиків, гряде друга хвиля кризи, і тому з полиць продовольчих магазинів крупи, а особливо гречка і рис, починають перекачувати додому. Причому найвищої запасливий відрізняються бабусі-пенсіонерки. У них крупи можуть зберігатися дуже багато років. Але не всі знають про те, що у гречаної крупи є свій термін зберігання, а також не враховують рекомендації того, як правильно її потрібно зберігати.
Інструкція
1
Гречка - це не просто крупа, а їстівне насіння посівного рослини сімейства гречаних. З непропаренних або пропарених зерен гречки шляхом відділення ядра від плодових оболонок отримують багато смачних і корисних продуктів. Наприклад, гречане борошно, просунув - подрібнені зерна, ядриця - очищені трикутні зернятка, які власне ми зазвичай застосовуємо в їжу.
2
Насамперед, запам'ятайте, що гречану крупу не варто зберігати більше ніж двадцять місяців. У цьому вона поступається таким круп, як рис і пшениця.
3
Щоб зберегти гречану крупу якомога довше, потрібно її спочатку просіяти.
4
Перед тим, як займатися її зберіганням, гречану крупу потрібно просушити в духову печі. Якщо у вас багато мішків, це може зайняти досить тривалий час.
5
Потім візьміть просіяне гречку і розсипте в непрозорі сухі банки.
6
Дуже щільно закрийте банки кришками і поставте в сухе темне прохолодне місце.
7
Перед тим, як віддати гроші за крупу, її варто ретельно перевірити на наявність жуків. Інакше будь-яке її зберігання піде нанівець.
8
Якщо крупи ви купили зовсім небагато, то її можна зберігати в холодильнику. Бажано не в поліетилені - в ньому крупа дуже швидко задихається і пропадає.
9
Перед тим, як є гречку після тривалого зберігання, її потрібно ретельно промити. Щоб вона стала смачною і ароматною, висипаючи гречану крупу в сковорідку і посушите приблизно сім хвилин на середньому вогні. Не забувайте при цьому її ретельно помішувати, інакше вона підгорить.
10
Щоб гречка вийшла розсипчастою, покладіть її в каструлю і залийте водою так, щоб вона тільки покривала крупу. Поставте каструлю на воду і почекайте, поки вода закипить. Потім зменшіть вогонь і насипте сіль або ароматичну приправу. Закрийте кришкою і тримайте на маленькому вогні приблизно десять хвилин. Поки крупа буде варитися, кришку не піднімайте. Далі зніміть кашу з вогню, накрийте каструлю рушником і влаштуйте їй п'ятнадцятихвилинний відпочинок під подушкою.