Як поміняти керівника. Як поміняти директора.

Зміна керівника в організації - не такий вже рідкісний випадок. Ця процедура мало чим відрізняється від звичайного прийому на роботу нового співробітника, але має декілька своїх особливостей. Щоб правильно поміняти керівника , потрібно грамотно і вчасно оформити всі документи.
Вам знадобиться
  • - заяву про звільнення попереднього керівника;
  • - заява про прийом на роботу від нового кандидата;
  • - рішення загальних зборів;
  • - повідомлення державних органів про зміну керівника.
Інструкція
1
Зі зміною керівника рано чи пізно стикається будь-яка організація. Ця процедура не така складна, як може здатися на перший погляд. Від відділу кадрів потрібно всього лише чітке виконання певних кроків щодо своєчасної підготовки необхідних документів.У першу чергу необхідно отримати заяву про звільнення від поточного керівника . Одночасно кандидат на цю посаду пише заяву про прийом на роботу. Так як рішення про зміну керівника знаходиться в компетенції управління або ради директорів, заяви повинні бути адресовані їм.
2
Далі в організації призначається позачергові збори Ради директорів (Управління і т.д.), на якому приймається рішення про доцільність розірвання трудового договору з чинним керівником і призначення на його посаду іншої особи. При цьому професійні вимоги до кандидатури керівника можуть встановлюватися внутрішніми нормативно-правовими актами організаціі.На підставі протоколу загальних зборів оформляється наказ про звільнення колишнього керівника . Після цього з новопризначеним керівником укладається трудовий договор.Далее за актом прийому-передачі відбувається офіційна передача документів, справ та матеріальних цінностей новому керівнику.
3
У свій перший робочий день новообраний керівник видає указ про вступ на посаду. Після цього організація повинна у встановлені терміни довести до відома державні органи (обслуговуючий банк, Податкову службу, Фонд пенсійного страхування і т.д.) про зміну керівника . Крім того, на вимогу необхідно надати нову картку із зразками його особистого підпису та печатки.
Зверніть увагу
Заяви про звільнення та прийом на роботу повинна бути адресовані власнику компанії або Раді директорів.
Корисна порада
Зміну керівника краще не виробляти під час високої завантаженості - наприклад в період здачі обов'язкової бухгалтерської звітності.