Як понизити пріоритет.

При одночасному запуску великої кількості додатками, доводиться стикатися з ситуацією, коли особливо ресурсомісткі програми намагаються відібрати собі більшу кількість процесорного часу, що призводить до сильного уповільнення виконання інших процесів. Для отримання контролю над подібними процесами можна скористатися системою пріоритетів .
Вам знадобиться
  • комп'ютер, Process Tamer.
Інструкція
1
Знижувати пріоритет найкраще додаткам, виконуючим великі обсяги обчислювальних операцій і здатним працювати у фоновому режимі. Деякі завдання, наприклад, архівація великих файлів або кодування відео, займають багато системного часу. Виконувати будь-які інші дії під час виконання подібних завдань скрутно. У цій ситуації вам і прийде на допомогу система пріоритетів . Варто тільки «понизити» один з процесів, як з'явиться системна пам'ять і ви зможете нормально виконувати інші дії, які не потребують значних ресурсів.
2
Для пониження пріоритету натисканням клавіш Ctrl + Alt + Delete відкрийте «Диспетчер завдань». Знайдіть потрібний процес, «поїдає» пам'ять, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виділіть пункт «Пріоритет». Потім з з'явилися значень виберіть «Нижче середнього». Якщо обраного пріоритету вам виявилося недостатньо, змініть його на «Низький». Зміна пріоритету впливає тільки на поточний сеанс роботи програми. Після перезапуску система автоматично встановить пріоритет за замовчуванням.
3
Щоб запускати додаток завжди з потрібним пріоритетом, створіть на робочому столі ярлик додатка, пріоритет якого потрібно понизити. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть команду «Властивості». Щоб запустити програму зі зниженим пріоритетом, відредагуйте рядок «Об'єкт», додавши на початку рядка команду cmd.exe/c start/belownormal. Для запуску з іншими пріоритетами замініть команду/belownormal на одну з наступних:/low - низький;/normal - середній;/abovenormal - вище середнього;/realtime - реального времені.Нажміте кнопку Ok і закрийте вікно властивостей. Тепер при кожному запуску додаток буде мати встановлений вами пріоритет.
4
В автоматичному режимі понизити пріоритет процесу вам допоможе утиліта Process Tamer. Програма безкоштовна і проста у використанні. При завантаженні утиліта згортається в трей і стежить за запущеними процесами. Якщо який-небудь процес виходить за рамки дозволеного, програма автоматично змінює її пріоритет і діє, згідно правилам. Правила, природно, встановлюєте ви, персонально для кожного процесу.
Зверніть увагу
Не встановлюйте «Пріоритет реального часу» для ресурсоемкого додатки - це може повністю паралізувати систему.