Як закріпити акрилову ванну. Кріплення акрилової ванни.

Останнім часом акрилові ванни почали поступово витісняти з ринку свого основного попередника і конкурента - ванни чавунні. Завдяки пластичності акрилу, ванни з цього матеріалу приваблюють покупців різноманітністю форм і кольорів. Вони чудово вписуються в будь-який інтер'єр. При правильній установці і експлуатації акрилова ванна буде доставляти вам задоволення протягом багатьох років. Існують три основні способи установки акрилових ванн.
Вам знадобиться
  • - будівельний рівень,
  • - олівець,
  • - гачки-кріплення,
  • - рулетка,
  • - електродриль,
  • - шурупи.
Інструкція
1
Кріплення на ножкіУстановка акрилової ванни на ніжки є найпростішим і швидким способом кріплення акрилових ванн. Цей спосіб рекомендований виробниками ванн і тому самі ніжки і всі деталі, необхідні для їх кріплення, входять в комплект поставкі.Прікрутіте регульовані ніжки, що входять в комплект, і з їх допомогою виставте ванну по рівню на необхідну висоту. Після того, як ванна відрегульована, відзначте олівцем лінії її зіткнення зі стіною. Відсуньте ванну від стіни і заміряйте висоту її бортів. Відступивши вниз на відстань, рівну висоті бортів ванни, проведіть на стіні лінії паралельні вже накресленим. Це - лінії кріплення крючков.Прікрепіте до стіни спеціальні гачки-кріплення. Завдяки цим гачкам борт ванни не буде прогинатися і відходити від стіни. Для цих же цілей можна використовувати металевий профіль.Прі бажанні можна встановити спеціальний екран, що закриває простір під ванною.
2
Установка ванни на каркас із кірпічаІспользовать цей спосіб установки має сенс якщо, з якоїсь причини, ніжки ванній не увійшли в комплект поставки. Такий спосіб установки прийнято вважати більш надійним, ніж установка на ніжки. Ретельно зробіть всі виміри і побудуйте основу і перегородки з цегли. Відстань між дном ванни і цегляним підставою має становити 1 см. Важливо пам'ятати, що ця конструкція не повинна заважати сифона. Доступ до сифона повинен залишатися свободним.Дайте розчину висохнути і встановіть ванну в нішу, що утворилася. Використовуйте гачки-кріплення в місцях зіткнення зі стеной.Іспользуйте монтажну піну між цегляною кладкою і бортами ванни, а також між дном ванни і підставою з цегли. Наберіть воду у ванну і дайте монтажній піні просохнути.
3
Комбіноване кріплення акрилової ванниЕтот спосіб установки об'єднує два описаних вище способу. Використовують його для підвищення надійності крепленія.Вначале ванна встановлюється на заводські ніжки. Потім робиться каркас з цегли.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4i1cujFTgck
Зверніть увагу
Незалежно від того, який спосіб кріплення ванни ви виберете, необхідно залишати вільний доступ до сифона.
Корисна порада
Для герметизації стику між бортиком ванни і стіною рекомендується використовувати спеціальну силіконову полосу.Не знімайте захисну плівку з ванни до кінця установки.
Установка акрилової ванни проводиться в приміщенні з завершеними облицювальними роботами. Місце має бути повністю підготовлено, так як, встановивши ванну з акрилу, провести оздоблювальні роботи на місці монтажу буде вже неможливо.
Вам знадобиться
  • - гумові кільця-прокладки;
  • - гідравлічний сифон-затвор підлогового типу;
  • - перелив;
  • - силіконовий кислотний герметик.
Інструкція
1
цементну стяжку вирівняйте підлогу і покладіть жорстку підлогову плитку. Зачекавши потрібний часовий проміжок, поки стяжка остаточно не висохне, зробіть облицювання стін плиткою.
2
Не знімаючи пакувального картону з ванни, занесіть її в приміщення і укладіть набік на місце, де вона буде стояти, зливним отвором в потрібну сторону.
3
Переконайтеся, що зливний отвір оснащено гумовими кільцями-прокладками, які потрібні для ущільнення стиків, і через них приєднаєте гідравлічний сифон-затвор підлогового типу. Далі через кільця-прокладки встановіть і закріпіть перелив, приєднавши його до переливної труби.
4
Прикрутите до днища ванни опори шурупами і переверніть її опорами вниз. Після цього приступайте до вирівнювання становища ванни в горизонтальній і вертикальній площині.
5
Після того як вирівнювання ванни завершиться, обробіть пластикові наконечники опор силіконовим кислотним герметиком вкруговую, це попередить можливі небажані переміщення опор з настановних точок.
6
Вставте випуск каналізаційної труби в розтруб, надійно зафіксувавши її в системі. Зніміть пакувальний картон.
7
Встановіть декоративний екран, враховуючи рівномірність зазору між його нижнім краєм і підлогою, який повинен становити 1-3 мм.
Зверніть увагу
Якщо для самостійної установки ванни з акрилу ви купили виріб, що не має готових отворів на посадочних місцях, тоді підготуйте їх за допомогою свердла потрібного діаметра обов'язково з обмежувачем, так як акрил дуже легко свердлиться, і висока ймовірність появи непотрібного наскрізного отвору в днище ванни.
Корисна порада
При вирівнюванні ванни не варто робити навмисний ухил у бік зливного отвору, так як потрібний кут нахилу, що забезпечує хороший злив води, спочатку закладений в конструкцію самої ванни.