Як заповнити щоденник з практики юриста. Щоденник практики юриста.

Студенти юридичних факультетів проходять за час навчання три практики: ознайомчу, виробничу та переддипломну. Після проходження кожної з них потрібно здавати щоденник практики. Техніка його заповнення в цілому схожа, важливо пам'ятати лише те, що із записів у ньому повинна бути зрозуміла мета проходження практики.
Інструкція
1
Визначитися, яку практику ви проходите. Від цього буде залежати її мета і отже, записи у вашому щоденнику. Ознайомча практика йде першою і триває 3-4 тижні, за цей час від студента вимагається лише поспостерігати за роботою юристів і показати, що він розуміє принципи роботи юриста. Виробнича практика існує для того, щоб студент міг взяти участь в роботі фірми або установи і виконати найпростіші доручення. Переддипломна практика вимагає активної участі в роботі для збору й осмислення матеріалу для дипломної роботи.
2
Створіть щоденник практики. Він повинен являти собою таблицю з трьох колонок. У першій ви вказуєте дату. У другій коротко пишете, чим займалися в цей день. У третій повинен розписатися ваш куратор (той, хто безпосередньо дає вам роботу). За проходженні практики він повинен поставити печатку організації або установи під таблицю і розписатися.
3
Якщо ви проходите ознайомчу практику, можете просто описувати свої дії: був присутній на судовому засіданні, читав і аналізував договір підряду. Описуйте дії коротко, одним-двома реченнями.
4
Тим, хто проходить виробничу практику, важливо вказувати на свою безпосередню участь в роботі, яким би незначним воно не було. Якщо ви влаштувалися в суд, пишіть, що готували опису і зшивали справи, розбирали повістки. Що проходить практику на фірмі можна написати про складання папки з того чи іншого проекту, аналіз судової практики по якомусь питання. Досить двох-трьох пропозицій.
5
Учням на останньому курсі важливо зробити акцент на підготовку до написання диплома. В ідеалі ви повинні працювати за його темі (наприклад, якщо ви пишете диплом з авторського права, то повинні і практику проходити в компанії, яка цим займається). Намагайтеся щодня вказувати, що ви робили щось, що має відношення до дипломної роботи. Це теж має бути виконання практичних завдань (підготовка проектів документів, аналіз законодавчих актів).
6
Далеко не завжди студентам вдається на останньому курсі проходити практику там, де можна знайти інформацію для диплома. Якщо ви працюєте зовсім в іншій області, то постарайтеся хоча б кілька разів згадати свою тему. Їздили в суд? Пишіть, що знайомилися рішенням про поновлення на роботі (якщо ви повинні захистити диплом з трудового права). Як правило, куратори практики розуміють такі речі і закривають очі на "зайву" інформацію в щоденнику.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z6v6hUjgcT0
Зверніть увагу
До звіту по практиці юриста додаються також план практики, щоденник до звіту і характеристика з місця проходження практики. Послідовність подання документів при здачі звіту з практики наступна Керівник практики від підприємства. Михалков Валерій Олександрович. Далі наведено два приклади, як виконується звіт по практиці юриста.
Корисна порада
Проходження переддипломної практики є важливим елементом навчального процесу з підготовки фахівця у галузі юриспруденції. Під час її проходження майбутній юрист застосовує отримані в процесі навчання знання, вміння та навички на практиці. 4.3. Порушення внутрішнього розпорядку підприємства. Додаток 2. Щоденник проходження практики в юридичному консультаційному агентстві "ЮКАСТРОЙ".