Як віднімати прибутковий податок. віднімання прибуткового податку калькулятор онлайн.

Прибутковий податок повинен оплачувати кожен людина, яка отримує дохід, навіть якщо він займається яким-небудь видом підприємницької діяльності або отримує доходи з цінних паперів, лише невеликий перелік видів доходу не обкладається податок ом. Крім того, головна особливість річного звіту - перерахунок прибуткового податок а, точніше тепер він називається трохи інакше: «Податок на доходи фізичних осіб».
Вам знадобиться
  • дохід, індивідуальний номер платника податків
Інструкція
1
Кожна людина повинна мати свій ідентифікаційний номер, який присвоюється йому після взяття на облік у податок овой інспекції. Цей номер є індивідуальним номером податок оплательщіка, і дані про всі доходи відображаються в податок овой інспекції саме під цим номером.
2
Щоб відняти прибутковий податок зі свого доходу, необхідно взяти суму всіх доходів за мінусом що не підлягають податок ообложенію відрахувань і помножити на 13% - це єдиний прибутковий ставка. Отриманий результат і буде вирахуванням прибуткового податок а. Однак є кілька видів доходу, податок на які становить до 35%.
3
Компенсаційні виплати не підлягають податок ообложенію, також як і державні допомоги, витрати на відрядження, безкоштовне харчування і пенсія. Зменшують суму доходів також стандартні, майнові та соціальні податок ові відрахування. Якщо сумарний дохід за весь рік виходить менше 20 тис. Рублів, то щомісяця податок овий вирахування становить 400 руб.
4
У разі наявних додаткових пільг, вирахування може становити 500 руб., Це застосовується до Героям Росії, Героям СРСР, інвалідам 1 та 2 груп та ветеранам праці. Для інвалідів 3 та 4 груп вирахування може становити 3 тис. Рублів.
5
На утримання кожної дитини до 18 років, що знаходиться на утриманні податок оплательщіка, податок овий вирахування становить 300 руб. щомісяця. Це також стосується курсантів та студентів, які не досягли 24 років. Матерям-одиначкам, вдівцям, піклувальникам сума вираховується в подвійному розмірі.
6
Якщо платник прибуткового податок а здійснював благодійні внески на суму до 25% від доходу, то така сума є соціальним податок овим вирахуванням. До них також відноситься оплата лікування в медичних установах будь-якого члена сім'ї, оплата за ліки, призначені лікарем і оплата навчання в освітніх установах. У будь-якому випадку сума не повинна перевищувати 25 тис. Рублів.
7
До майнових обчислюватись податок а на дохід відносяться витрати на покупку житла, будівництва, будь-який дохід від продажу майна.
Зверніть увагу
Розміри вирахування від продажу власного майна залежать від термінів і форми володіння ним.
Корисна порада
Відрахування прибуткового податку не здійснюється з вихідної допомоги в розмірі середньомісячного заробітку і виплат по скороченню.