Як накрити стіл для гостей.

Святково накритий стіл надає особливий настрій навіть самої звичайної трапези. Якщо гості прийшли несподівано, а частування у вас не дуже рясне, сервіровка стіл а може допомогти вам відвернути увагу від страв і зробити обід елегантним і урочистим. Як правильно накрити стіл для гостей?
Вам знадобиться
  • - cкатерть;
  • - серветки;
  • - посуд;
  • - столові прилади;
  • - ваза з прикрасою.
Інструкція
1
Постеліть скатертину. Згідно з правилами етикету, вона повинна звисати зі стіл а не менше, ніж на 25 см, і не нижче, ніж розташовуються сидіння стільців. Звисають кути скатертини повинні прикривати собою ніжки стіл а. Неофіційну зустріч може прикрасити яскрава скатертину, класична біла підійде на всі випадки життя.
2
Під тарілки і прилади, призначені для однієї людини, підкладають підставки. Вони бувають різними за формою, кольором і матеріалами - солом'яні, лляні, пластмасові.
3
Кожне гостьове місце оформите симпатичними штучками: букетиками з квітів або трави, маленькими раковинами, свічками. Можна згорнути серветку кожного гостя в циліндр і вкласти її в спеціальне кільце. Дуже елегантно і красиво виглядають спеціальні картки для гостей, на яких написані їхні імена та меню.
4
Поставте в центр стіл а широке дрібне блюдо. Викладіть в нього фрукти, овочі, квіти, трави. Для того щоб вийшло живописно, візьміть різні за формою і кольором дари природи. Інший варіант прикраси середини стіл а - невисока плетений кошик або кришталева ваза, які також потрібно заповнити чим-небудь: горіхами, фруктами. Ще в центрі стіл а можна поставити горщики з квітами, блюдо з ялиновими гілками (в новорічні свята), дрібні гарбуза в плетених вазі. Головне - щоб центр не вийшов високим, і гості бачили один одного.
5
Тепер приступайте до сервіровки. Для кожного гостя поставте велику тарілку. Поряд покладіть стіл ові прилади: вилки ліворуч від тарілки, ножі, повернувши гострим краєм до тарілки, праворуч, ложки - правіше ножів. Безліч приладів зазвичай викладають до урочистих прийомів. Лежати вони повинні в тому порядку, в якому будуть подаватися страви. Над вилками поставте тарілку для пиріжків і хліба. Посуд для салату ставиться лівіше вилок. Келихи ставлять над ножами, ближче до тарілки - для води, потім - для вина. Перед десертом потрібно буде подати прилади, призначені для солодкого.
6
До кожного приладу, в центр тарілки, покладіть або поставте згорнуту серветку. Якщо у вас неофіційна зустріч - підбирайте серветки, відповідні за кольором до підставок або скатертини. Білі або світлі серветки більше підходять для урочистих випадків.