Як привітати дочку з днем ??народження.

День народження дитини - подія завжди приємне і хвилююче, не залежно від того, скільки дитині років. Якщо в дитинстві з організацією свята все досить просто, то чим дорослішими стає ваше улюблене чадо, тим довше доводиться думати над тим, як провести урочистий день. Наприклад, в тому випадку, якщо ваша дівчинка вже подорослішала, а дівчата більш вимогливі у своїх бажаннях, ніж дівчата.
Вам знадобиться
  • - подарунок,
  • - святкове оздоблення,
  • - смачний стіл.
Інструкція
1
Прокинувшись вранці у свій день народження , ваша принцеса може побачити перед очима гарний букет і вітальну листівку зі зворушливими віршами. Ні те, ні інше зробити зовсім не складно: напевно ви прекрасно знаєте, які квіти любить дочка, а цікаві вірші можна знайти в інтернеті.
2
Коли донька вийде до вас - нехай вона потрапить в казкове царство. Дівчатка будь-якого віку залишаються принцесами - розвісьте по квартирі святкову мішуру, розставте квіти, доччиному фотографії різного віку, улюблені ігрушкі.За сніданком нехай будуть привітання, в такий день можна дозволити собі вранці трохи шампанського і вимовити святковий тост, на стіл поставте її улюблені страви. Якщо хочете, почніть дарувати подарунки вже з ранку - це можуть бути невеликі, але милі серцю, приємні сувеніри. Заздалегідь з'ясувати, що вашій доньці хотілося б в подарунок, для уважного батька просте завдання.
3
Після перших привітань можна покликати найближчих родичів і відправитися на пікнік. Запасіться пледами, смачною їжею, можна приготувати шашлики, подихати повітрям. Якщо ваша донька любить ігри на повітрі - дайте їй і всім присутнім можливість пограти і побавитися на пріроде.Ілі можна підготуватися і організувати «пошук скарби». Підготуйте карту, розріжте її на частини, розкладіть їх на галявині - і попередьте супутників, що «скарб» повинна знайти саме героїня сьогоднішнього дня. «Скарб» може стати і наступний подарунок, і самий великий і красивий гриб. Уподобання дочки вам відомі і напевно ви зможете цікаво і приємно організувати такий пікнік.
4
Увечері - головна частина торжества. Нехай цей святковий вечір стане карнавалом, тематичної вечіркою. Можна скликати гостей допомогою красивих запрошень, де буде вказана тема праздніка.После смачного столу почнуться танці до упаду. Подумайте про те, щоб розбавити їх красивими, цікавими паузами. Наприклад, можна запросити актрису, яка зіграє роль ворожки, і буде робити виключно хороші і позитивні передбачення. Або можна запросити актора, який зіграє з гостями шаради.
Зверніть увагу
Навіть якщо ваша дочка любить лілії - не ставте такий букет у її узголів'я, особливо коли вона спіт.Возможно, ви знаєте про те, що у дочки є заповітне бажання - наприклад, політ на повітряній кулі або поїздка на концерт улюбленої групи. Якщо це в ваших силах - здійсните її мрію. Вона буде найщасливішою донькою, а ви - найщасливішими батьками.
Корисна порада
Відносно єдиного або головного подарунка: ви можете вручити його вранці - щоб ще більше поліпшити настрій новонародженої, або ввечері - безпосередньо перед святковою вечіркою. Якщо подарунок дуже дорогий, маленький або, навпаки, дуже великий - зробити з нього «скарб» не найзручніший варіант.