Як розрахувати будматеріали.

У ваших планах капітальний ремонт або будівництво заміського будинку (дачі), але скільки грошей на це все потрібно не знаєте. Адже розрахувати потрібно все, починаючи від макета і закінчуючи будівельними матеріалами. Але як вгадати з кількістю і ціною всього знають одиниці.
Вам знадобиться
  • проект, час, гроші
Інструкція
1
Фірми. Сьогодні існує багато фірм, які за ваші гроші зроблять всю роботу, починаючи з розрахунку будматеріалів і закінчуючи будівництвом будинку. Головне що ви повинні будете зробити - розповісти своє бачення, бажання і, звичайно ж, заплатити організації за послуги. Ціна може досягати круглих сум, але так вам не потрібно буде витрачати свій час, сили і нерви.
2
Робіть самі. Якщо ви вирішили все робити самостійно, а не покладатися на когось, то необхідно багато чого врахувати. Дійсно, так ви заощадите гроші, плюс будете впевнені, що робиться все на совість.
3
Проект будинку. Перше що ви повинні зробити - скласти план-проект майбутнього будинку. Для цього проведіть виміри приміщення, яке підлягає ремонту. Подумайте і максимально мінімізуйте витрати, якщо це реально.
4
Розрахунок будматеріалів. В першу чергу розрахуйте вартість так званих «чорнових» матеріалів - ті, які потрібні для підготовчих робіт. Це штукатурки, цвяхи, грунтовки, шпаклівки, клеї, сухі суміші, сантехнічні труби, дроти, крани та інші. Далі розрахуйте вартість оздоблювальних матеріалів. Це лінолеум, паркетна дошка, паркет, плінтус, ковролін, декоративні покриття, натяжні стелі, шпалери, декоративні панелі, вікна ПВХ, двері, електророзетки, сантехнічні прилади, плитка, та ін.
5
Під час розрахунку кількості таких матеріалів як ковролін, шпалери, лінолеум, плитка попередньо заміряйте ще раз приміщення, враховуючи арки, ніші, наддверних і близько віконні простору.
6
Купівля. Попередньо поїдьте на ринок, відвідайте гіпермаркети і т.п. Головна мета - знайти прийнятну ціну та акції. Під час покупки обов'язково беріть з собою складений план-проект, інакше можете купити зайвого або ще гірше - забути щось купити.
Корисна порада
Розрахунок провели, а матеріалів під час ремонту не вистачає. Щоб цього не трапилося, після підрахунку вартості обов'язково додайте до отриманої суми ще відсотків 15-20, а якщо плануєте капітальний ремонт, то всі 25%.
Розрахувати вартість будівництва - це найголовніше. Адже таким чином ви підготуєтеся до будівництва будинку або дачі з найважливішою боку - матеріальної. Але як подібний розрахунок зробити вірно, і що для цього знадобиться?
Вам знадобиться
  • Проект.
Інструкція
1
Що потрібно? Для того щоб розрахувати вартість будівельних робіт, вам обов'язково знадобиться проект, який містить: планування території та приміщень будівлі, проект самої будови, а також фасаду та покрівлі. Врахуйте, що без подібного проекту ви не зможете зробити розрахунок.
2
Конкретні ціфриНіже ми приведемо конкретні середні суми, які вам доведеться заплатити за ті чи інші будівельні роботи: - вартість проектних робіт - 250 рублів за один квадратний метр; - вартість робіт по заливці фундаменту - 750 рублів за один квадратний метр; - вартість загальнобудівельних робіт (2500 рублів за один квадратний метр); - вартість покрівельних робіт (600 рублів за один квадратний метр); - вартість фасадних робіт (400 рублів за один квадратний метр); - вартість інженерних робіт (500 рублів за один квадратний метр) - вартість робіт по установці каналізації (500 рублів за один квадратний метр).
3
ІтогоВсе вищевказані цифри свідчать про те, що в середньому на будівництво будинку або дачі вам доведеться витратити близько 6000. Сума виходить вельми вагомою і це все при тому, що до цих грошей ще не додана вартість матеріалів. Так, на один квадратним метр вам доведеться витратити матеріалів на 7000 рублів.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що власний будинок - це розкіш і ставитеся до його будівництва відповідно.
Корисна порада
1. Будівництво будинку, як видно з вищевказаних сум, справа матеріально витратне - розраховуйте свої сіли.2. Ви, звичайно, можете заощадити, купивши дешеві будматеріали і найнявши будівельників - аматорів. Однак врахуйте, що в такому разі по тому вже пару років вам доведеться почати витрачатися вже на ремонт будівлі.