Як змінити картинки папок. розширення для значків jpeg.

Операційна система Microsoft Windows за замовчуванням надає користувачеві можливість вибору зовнішнього вигляду відображення папок з значка папки і малюнка. При першому запуску OS автоматично застосовується класичний вид відображення. Змінити спосіб відображення папки дозволяють настройки. Після застосування змін Windows запам'ятає їх і буде використовувати при подальшому відкритті папки.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть «Усі програми».
2
Відкрийте «Стандартні» і перейдіть в «Провідник».
3
Знайдіть папку, параметри відображення якої вимагають зміни, у вікні, «Провідник».
4
Оберіть команду «Властивості» правим кліком миші на значок папки і перейдіть на вкладку «Налаштування».
5
Встановіть потрібні значення параметрів для відображення папки.
6
Визначте потрібний шаблон, використовуючи список «Використовувати як шаблон наступну папку». Це необхідно для визначення параметрів перегляду і посилань на деякі спеціальні завдання (в основному, при роботі з музичними та графічними файлами). Підніміть прапорець у полі «Застосовувати цей же шаблон до всіх підпапках».
7
Оберіть малюнок, який буде атрибутувати папці, натиснувши кнопку «Вибір малюнка». Слід пам'ятати, що якщо піктограма не обраний, Windows використовує (або створює) малюнки за замовчуванням на базі файлу Folder.gif", що міститься в папці, або перших чотирьох малюнків в папці. Натисніть кнопку «Відновити умовчання» для застосування цієї функції. Допустимими форматами малюнка вважаються BMP, GIF, JPG, JPEG, JPE, JFIF, TIFF, PNG або ICO.
8
Натисніть кнопку «Змінити значок» для вибору способу відображення даної папки. Допускається використання будь-якого файлу, що зберігається в папці з розширеннями ICO або EXE. Можливо також використання файлів бібліотеки програм з розширенням DLL. Відсутність вибору значка папки веде до автоматичного використанню Windows параметрів за замовчуванням.
9
Створіть файл з бажаним зображенням у форматі GIF, перейменуйте його в Folder.gif"і помістіть в папку для створення власного малюнка, який буде використовуватися при відображенні папки.
Зверніть увагу
Щоб повернути налаштування за замовчуванням досить натиснути кнопку «Відновити умовчання» на вкладці «Вид», що знаходиться в розділі «Загальні» в блоці «Властивості папки».
Корисна порада
В операційній системі Windows вкладка «Налаштування» недоступна для спеціальних папок, що відносяться до розряду системних.