Як очистити тимчасові папки.

Тимчасові папки створюються більшістю додатків для збереження змінюваних файлів, необхідних для коректної роботи програм. Передбачається, що при закритті програми тимчасові файли будуть видалені. На жаль, це відбувається не завжди. Тому для збільшення вільного місця на диску необхідно провести очищення тимчасових файлів.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть «Виконати (Start -> Run) для Windows XP або« Усі програми »для Windows Vista/7. У другому випадку відкрийте «Стандартні» і перейдіть в «Виконати».
2
Введіть значення% TEMP% в рядку «Відкрити» у вікні «Виконати».
3
Проведіть одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl і A на клавіатурі, щоб виділити всі файли, що містяться в тимчасовій папці.
4
Натисніть клавішу Del для видалення всіх тимчасових файлів.
5
Підтвердіть свій вибір натисненням кнопки «Так». Найбільша кількість тимчасових файлів створюється при роботі інтернет-браузера, тому його очищення повинна проводитися в обов'язковому порядку.
6
Відкрийте інтернет-браузер.
7
Оберіть «Сервіс» в меню вікна програми і відкрийте "Очистити журнал браузера».
8
Оберіть параметри видалення. Пропоновані опції включають в себе «Видалити все», «Видалити файли», «Видалити Cookies», «Видалити паролі» і «Видалити історію». Вибір параметрів очищення залежить від побажань користувача.
9
Підтвердіть свій вибір у вікні, підтвердження видалення файлів.
10
Дочекайтеся закінчення очищення. Слід брати до уваги, що час очищення тимчасових файлів залежить від їх кількості. Закриття вікна видалення буде вироблено автоматично.
11
Завершіть роботу браузера.
12
Перезапустіть браузер і увійдіть в меню «Сервис» в меню вікна програми для настройки автоматичного видалення тимчасових файлів.
13
Перейдіть в «Властивості оглядача» і виберіть вкладку «Додаткові».
14
Знайдіть розділ «Безпека» і підійміть прапорець на полі «Видаляти всі файли з папки тимчасових файлів інтернету при закритті оглядача».
15
Натисніть кнопку «Застосувати».
16
Підтвердіть свій вибір натисненням OK.
17
Завершіть роботу браузера і перезавантажте систему.
Зверніть увагу
Тимчасові інтернет-файли і cookies можуть служити зловмисному спробам відстежити історію виробленого серфінгу і в деяких випадках отримувати доступ до конфіденційної інформації користувача.
Корисна порада
В Internet Explorer окремим пунктом винесена опція «Видалити паролі». Не користуйтеся цією командою, якщо не мають наміру позбутися всіх своїх збережених персональних даних.